Son Dakika Haberleri: İzdivacın Gözde Gelin Adayı, İstenmeyen Gelin İlan Edildi

İzdivacın Gözde Gelin Adayı, İstenmeyen Gelin İlan Edildi

2 ay önce

Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında güzelliği ile dikkat çeken gelin adayı Dilek, talip olduğu Serkan'ın annesi tarafından istenmeyen gelin ilan edildi.

Hafta içi her gün  Star Tv ekranlarında yayınlanan "Zuhal Topal'la" programında "Locanın prensi, prensesini buldu mu?" derken beklenmedik bir gelişme yaşandı.

SERKAN'IN ANNESİ İSTEMİYOR

Locanın yakışıklı prensi Serkan ile güzeller güzeli talibi Dilek'in kararının ne olacağı merakla beklenirken, ikili şok bir gelişme ile stüdyodaydı. İkilinin, beyaz karlar içinde ki duygusal görüntülerinin ardından Serkan'ın açıklaması canlı yayına bomba gibi düştü. Serkan, annesinin bu ilişkiyi onaylamadığını, bu durumda annesini asla karşısına alamayacağını belirtti.

YOLLARINA AYRI DEVAM EDECEKLER

Yollarına ayrı ayrı devam edecek olan Serkan ve Dilek'in ilerleyen günlerde yeniden bir araya gelip, gelmeyeceği ise merak konusu.

Survivor'da Adem Yine Adadaki Balıkları Kuruttu Erdoğan'dan 'Karargah Rahatsız' Başlığına Sert Tepki: Terbiyesizlik Başbakan Yıldırım: Başvuru Yapan Tüm KOBİ'lere Kredi Vereceğiz

1