Son Dakika Haberleri: İzmir'de Su Kesintisi

İzmir'de Su Kesintisi

İzmir'de Tahtalı Barajından Kente Su İleten İsale Hattında Meydana Gelen Arıza Nedeniyle Karabağlar, Buca, Konak ve Gaziemir İlçelerinde Su Kesintisi Yapılacak.

05.03.2011 09:30
İzmir'de Tahtalı Barajından kente su ileten isale hattında meydana gelen arıza nedeniyle Karabağlar, Buca, Konak ve Gaziemir ilçelerinde su kesintisi yapılacak.

İZSU Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 8 Mart Salı günü saat 21.00 ile 10 Mart Perşembe günü saat 09.00 arasında 36 saat süreyle Karabağlar ilçesinin Aydın, Aşık Veysel, Cennetoğlu, General Asım Gündüz, Osman Aksuner, Sarıyer, Yunus Emre, Selvili, Karabağlar, Çalıkuşu, Barış, Uğur Mumcu mahallelerine su verilemeyecek.

9 Mart Çarşamba günü saat 09.00 ile 10 Mart Perşembe günü saat 09.00 arasında 24 saat süreyle su alamayacak bölgeler ise şöyle:

Buca'nın tamamı, Gaziemir ilçesinin Emrez ve Aktepe mahalleleri, Karabağlar ilçesinin Peker, İhsan Alyanak, Abdi İpekçi, Bahar, Devrim, Balçelievler, Basın Sitesi, Arap Hasan, Adnan Süvari, Metin Oktay, Maliyeciler, Şehitler mahalleleri ile Poligon Mahallesi'nin üst kesimleri, Konak ilçesinin Güneşli, Zafertepe, Atilla, Çimentepe, 1. Kadriye, 2. Kadriye, Hasan Özdemir, 19 Mayıs, Duatepe, Selçuk, Dayıemir, Tuzcu, Ülkü, Süvari, Altay, Kocatepe, Tınaztepe, Güngör, Ballıkuyu, Yeşildere, Vezirağa, Barbaros, Altıntaş, Kılıçreis, Pirireis, Muratreis ve Çankaya mahalleri.

- İZMİR

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.04.2015 04:47:54. #.232#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: İzmir'de Su Kesintisi
  [Hata Bildir]