Son Dakika Haberleri: Kadınlar İçin Cam Boncuk Kursu

Kadınlar İçin Cam Boncuk Kursu

Denizli Belediyesi, bu yıl ilk kez düzenlediği cam festivalinin ardından şimdi de cam sanatını geliştirmek için kadınlara yönelik cam boncuk yapım kursu açtı.

25.10.2011 11:52
Kadınlar İçin Cam Boncuk Kursu,
Denizli Belediyesi, bu yıl ilk kez düzenlediği cam festivalinin ardından şimdi de cam sanatını geliştirmek için kadınlara yönelik cam boncuk yapım kursu açtı.

Denizli'de cam festivali sırasında vatandaşlardan gelen yoğun talebi değerlendiren belediye, kadınlar için cam boncuk yapımı kursu açtı. Açılışa Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Şamil Çınar da katıldı. Mavi Ev'deki kursta, 20 kursiyer 2 ay sürecek eğitim alacak. Kursun sonucunda da başarılı olan kursiyerlere sertifika verilecek. Cam boncuk yapımı kursunun diğer bir özelliği de çok az bir maliyetle evin küçük bir bölümünün atölye olarak düzenlenip aile ekonomisine katkı sağlaması.

Kursun açılışı sonrasında dünyaca ünlü İtalyan Cam Sanatçısı Lucia Bubacco, Merkez Spor Salonu'nda gösteri yaptı. Spor salonunu dolduran yüzlerce öğrenci, sanatçının yaptığı eserlere hayran kaldı. Bubacco, eserleriyle alanında ne kadar profesyonel olduğunu gösterdi. - Denizli

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 13:56:59. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Kadınlar İçin Cam Boncuk Kursu
  [Hata Bildir]