Son Dakika Haberleri: Kamera Şakası Dayakla Bitti

Kamera Şakası Dayakla Bitti

Kamera şakalarının sonunda sadece kameraya el sallanır sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz.

24.07.2012 19:33
Mısır'da kendisine kamera şakası yapılan Mısırlı oyuncu, öfkelenince önce program ekibinden bir gence ardından da kadın sunucuya art arda tokatlar attı. Dekorları tekmeyelip hakaretler eden oyuncu, bir ara elini silaha götürünce herkesin yüreği ağzına geldi.

İSRAİL KANALI DEYİNCE...

Alman kanalı için çekildiği söylenen 'Öteki ile İletişim' adlı programa katıldığını zanneden Mısırlı oyuncu Ayman Kandeel'e kamera şakası yapan ekip, oyuncudan gündeme dair değerlendirmelerde bulunmasını istedi. Bir süre değerlendirmelerde bulunan oyuncuya İsrail ile ilişkilere dair de sorular soruldu. Programa telefonla bağlanan bir kişinin, oyuncuya yönelik "Biz seni ve yaptığın işleri severek takip ediyoruz ama burada bir İsrail kanalına çıkıp değerlendirmeler yapmana çok kızdık. Bu sana yakışmadı" sözleri üzerine şakazede oyuncu neye uğradığını şaşırdı.

Reklam arası verildiği söylenmesi üzerine oyuncu, "Burası İsrail kanalı mı? Bunu bana neden söylemediniz? Siz de mi İsraillisiniz? Neden yalan söylediniz bana? Amacınız ne?" diyerek tepki gösterdi.

SİLAHINI ÇEKTİ

Kadın sunucunun, kendisine bilgi verdiklerini ancak kendisinin bunu anlamadığını söylemesi üzerine oyuncu iyice çileden çıktı. Program ekibinden bir kişi de programın çekildiği alana gelerek "Ben kanalın sahibiyim. Siz buraya geldiğinizden beri silahlardan bahsediyorsunuz fakat siz komedyensiniz, bunlardan bahsedin. Sizin de silahınız var. Neden silah taşıyorsunuz? Korkuyor musunuz?" sözleri ise bardağı taşıran son damla oldu.

Mısırlı oyuncu ayağa kalktı ve önce program ekibinden tartıştığı kişiyi tokatladı. Dekorları tekmeleyen oyuncu hızını alamadı ve kadın sunucuya art arda tokat attı. Kadın sunucu yediği tokatlardan yere yığılırken bir ara silahını çıkarmaya çalışan oyuncu, herkesin yüreğini ağzına getirdi. Gelişmeler karşısında şaşkına dönen şaka ekibi, stüdyoya gelerek bunun şaka olduğunu söyledi.

Öfkesi bir süre dinmeyen oyuncu güçlükle sakinleştirildi.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.03.2015 06:16:59. #1.12#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Kamera Şakası Dayakla Bitti
  [Hata Bildir]