Son Dakika Haberleri: Karadenizli Sanatçı Akın Gülhan Açıklaması

Karadenizli Sanatçı Akın Gülhan Açıklaması

İSTANBUL (İHA) Genç sanatçı Akın Gülhan, bir süredir müzik marketlerde yer alıyor.

13.11.2013 13:48
Karadenizli Sanatçı Akın Gülhan Açıklaması,
İSTANBUL (İHA) Genç sanatçı Akın Gülhan, bir süredir müzik marketlerde yer alıyor. Akın'ın beş şiir ve beş şarkıdan oluşan çalışması Zula'dan adını taşıyor.

Gülhan'ın albümünde Karadenizli bir gencin memleket özlemi, aşk, İstanbul gibi konular yer alıyor. Gülhan, Memleket Yağmuru adını taşıyan şiirin, albümünün en iddialı çalışması olduğunu belirtiyor. Meyhaneden Mektup Var şiirinde de hüzünlü bir aşk hikayesi anlatılıyor.

Dj kökenli sanatçı Akın Gülhan, ilk elektronik Karadeniz müziğiyle dikkatleri üzerine çekerken, 2013 yılının iddialı şiir albümlerinden biri olan bu çalışmaya birçok sanatçı, Dj ve bazı internet sitelerinin destek verdiği görülüyor.

Zula adlı albümüyle çıkış yapan Gülhan, Gençliğimin Hırsızı başlıklı şiirine Samatya'da klip çekti. Kral tv ekranlarında yayınlanan klibin yönetmenliğini de kendisi yaptı. Gülhan, sürekli kendini yenilediğini belirterek "Bu saha boş durmayı sevmez. Sanatçı, halkının karşısına sürekli yeni eserlerle çıkmalıdır" dedi.

Karadenizli sanatçı Akın Gülhan, geçen ay ilk konserini memleketi Artvin'de verdi. - İSTANBUL

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 23:53:47. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Karadenizli Sanatçı Akın Gülhan Açıklaması
  [Hata Bildir]