Son Dakika Haberleri: Karaman'da Yangın

Karaman'da Yangın

Oduncular Sitesi'nde başlayan yangında 3 iş yeri zarar gördü

10.07.2013 18:26
Karaman'da Oduncular Sitesi'nde çıkan yangın, 3 işyerindeki kereste ve odunların tutuşmasına yolaçtı. Yangın, güçlükle kontrol altına alındı.

Hamidiye Mahallesi Oduncular Sitesi'nde, Ali Koçak'a ait odun ve kömür deposunda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İşyerinin bahçesinde istifli tahtaların tutuşmasının ardından yangın, çevredeki işyerlerine sıçradı.

Karaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı itfaiye ekipleri, Orman İşletme Müdürlüğüne ait arazözler ve çevre belediyelerdeki itfaiye araçları yangına müdahale etti. 

İş makineleri ve vatandaşlar yangının etkili olduğu alan yakınındaki kereste ve odunları uzaklaştırdı. Ekiplerin 2 saati aşkın süren çabasının ardından kontrol altına alınan yangında, 3 iş yerinin zarar gördüğü bildirildi.

Yanan bir iş yerlerinin deposunda bulunan ve dumandan etkilenen yavuru köpek ise, depoya giren bir vatandaş tarafından kurtarıldı. 

İş yerlerinde soğutma çalışmaları sürüyor. - Karaman

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.04.2015 11:44:28. #.232#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Karaman'da Yangın
  [Hata Bildir]