Son Dakika Haberleri: Karamürsel'de Kursiyerler Sertifikalarını Aldı

Karamürsel'de Kursiyerler Sertifikalarını Aldı

Karamürsel Halk Eğitim Merkezinden, annelere yönelik verilen aile eğitimi kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.

07.06.2013 12:59
Karamürsel Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Merkezi Müdürlüğü'nce, annelere yönelik verilen aile eğitimi kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları  düzenlenen törenle verildi.

Uzman Öğretmen Heybet Taşkıran tarafından verilen eğitimde, 45 kursiyer 210 saat eğitim gördü.

Törende kursiyerler adına konuşan Rabia Bezgin yaptı. Bezgin, başarılı bir eğitim yılı geçirdiklerini belirterek kurs öğretmenine, arkadaşlarına ve kendilerine bu imkanı sunan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Yazıcı ve yetkililere teşekkür etti.

Ardından öğrencilerden Senem Ergün, Ayşe Serra Melek ve Zeynep Gülçiçek tarafından annem adlı şiir okundu.

Kursiyerleri tebrik eden Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu, yaptığı konuşmada aile eğitiminin önemine değinerek, söz konusu kursların devam etmesini istedi..

Konuşmaların ardından eğitimlerini başarıyla tamamlayan 45 kursiyere sertifikaları Kaymakamı Ateşoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Necati Çimen, Şube Müdürleri Cafer Şahingöz ve Celal Aydın tarafından verildi. - Kocaeli

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 01:13:54. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Karamürsel'de Kursiyerler Sertifikalarını Aldı
  [Hata Bildir]