Son Dakika Haberleri: Kars'ta Seçim Anketi

Kars'ta Seçim Anketi

Kars'ta, "Www.karsmanset.com" Adlı İnternet Sitesinin, Milletvekilliği Aday Adayları Arasında Yaptığı Anket Sonuçlandı.

18.03.2011 17:33
Kars'ta, "www.karsmanset.com" adlı internet sitesinin, milletvekilliği aday adayları arasında yaptığı anket sonuçlandı.

Her bilgisayardan bir kez katılımın sağlandığı ankete, Kars ve ilçelerinden 15 bin, il dışından ise 145 bin olmak üzere toplam 160 bin katılım oldu.

Ankete, özellikle il dışından yapılan katılımın fazlalığı dikkat çekerken, bu kategoride en fazla oyu AK Parti'den aday adayı olan gazeteci Ömer Erim Baştimar aldı. Baştimar'ın ardından yine AK Parti aday adayları Fettah Çetinkaya ikinci, Uğur Ertaş ise üçüncü sırada yer aldı. Kars ve ilçelerinden yapılan oylamada ise, sıralama şöyle oluştu:

AK Parti'den Remzi Aras birinci, yine AK Parti aday adayları Ahmet Arslan ikinci ve Erdoğan Yıldırım ise üçüncü.

Anket hakkındaki düşüncelerini AA muhabirine anlatan Ömer Erim Baştimar, çıkan sonuçların kendisini memnun ettiğini söyledi.

Yüz binden fazla katılımın sağlandığı ankete katılan hemşehrilerinin, kendisine olan desteğine teşekkür eden Baştimar, "Bu bir hizmet yarışıdır. Güzel Karsımıza hizmet için buradayız. Umarım 12 Hazirandan sonra, memleketimiz için herşey çok daha güzel olur. Aday gösterilmem ve milletvekili seçilmem halinde, çok güzel hizmetlerle, güzel Karsımıza hizmet etmeyi çok istiyorum" dedi.

- KARS

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.03.2015 14:21:34. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Kars'ta Seçim Anketi
  [Hata Bildir]