06:2400
Son Dakika Haberleri: Kayıp Son Bölüm İzle, Kayıp 17. Bölüm Full Video! Özlem Şok İtirafta Bulundu! (Kanal D, 16 Aralık Pazartesi)

Kayıp Son Bölüm İzle, Kayıp 17. Bölüm Full Video! Özlem Şok İtirafta Bulundu! (Kanal D, 16 Aralık Pazartesi)


Kayıp dizisi izle. Kayıp son bölüm izle. Kayıp son bölüm dün akşam Kanal D'de ekrana geldi ve Özlem her şeyi Mehmet'e itiraf etti. Kayıp son bölüm full video bağlantısı burada.

Kayıp Son Bölüm İzle, Kayıp 17. Bölüm Full Video! Özlem Şok İtirafta Bulundu! (Kanal D, 16 Aralık Pazartesi),

Kayıp son bölümde Özlem sonunda her şeyi Mehmet'e itiraf etti. Kayıp son bölümde Falco Özlem'i geri almak için için Mehmet'e bir teklifte bulundu. Kayıp son bölüm 20 Ocak Pazartesi akşamı Kanal D'de ekrana geldi. Kayıp dizisinin 17. bölümünü kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonundaki "Kayıp İzle" linki ile Kayıp son bölüm videosuna erişebilirsiniz.

Kayıp 17. Bölüm Özeti:
Kayıp dizisi son bölümde Mehmet kendine gelen Özlem’i evine getirir. Özlem, henüz konuşmaya hazır değildir. Endişe içinde bekleyen Mehmet, tüm kalbiyle, onun her şeyi inkar etmesini, hepsinin yalan olduğunu söylemesini ümit eder.

Teşhis için kendisinden DNA örneği alınan Kadir, Kayıp son bölümde polise babasının Kemal Bey aracılığı ile gönderdiği mektuptan da söz eder. Bilal’in kıyıya vuran cesedi Kemal’in iyice korkmasına neden olur. Polisler ifadesini almak için Kemal’in kapısına dayanırken, Leyla’nın da kocasına ciddi soruları vardır. Murat’ın evinde kalan Sedef, ona Defne ve katili ile ilgili çok daha detaylı sorular sormaya başlar.

Fahriye, Kayıp son bölümde Falko’ya bir an önce gitmeleri konusunda baskı yapar. Fakat Falko’nun, Özlem’siz hiçbir yere gitmeye niyeti yoktur. Hastaneden bilgi almaya çalışan Falko, Özlem’in Mehmet’in evinde olduğunu öğrenir. Bu duruma öfkelenen Falko, her şeyi göze alarak oraya gitmeye karar verir. Özlem ise Mehmet’e her şeyi itiraf eder. Sedef’in aklını karıştıran kişinin Metin olmasından şüphe eden Murat, onu hastanede ziyarete gider. Fakat beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır.

Adli tıptan gelen rapor ise Mehmet’i şaşkına çevirir. Polis Falko’nun patron dediği kişinin kimliğine ulaşırken, hapishanede Hasan ve Bekir’in koğuşunda kavga çıkar. Arkasında yarım iş bırakmak istemeyen Falko, Özlem’i geri almaya kararlıdır ve bunu için de Mehmet’i arar. Ona adil olduğunu düşündüğü bir teklif yapar.

Kayıp İzle (17. bölüm full dizi İzle)

Kayıp 17. Bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
31.07.2014 06:24:13. #1.13#