14:5500
Son Dakika Haberleri: Kayıp Son Bölüm İzle - Tıkla ve Kayıp Dizisi 3. Bölümü Full İzle (27 Eylül Cuma)

Kayıp Son Bölüm İzle - Tıkla ve Kayıp Dizisi 3. Bölümü Full İzle (27 Eylül Cuma)


Kayıp dizisinin son bölümü yeni yayın saatinde, 27 Eylül Cuma akşamı 22:15'te Kanal D'de ekrana geldi. Heyecanlı anların yaşandığı Kayıp dizisi 3. bölümün tamamına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kayıp Son Bölüm İzle - Tıkla ve Kayıp Dizisi 3. Bölümü Full İzle (27 Eylül Cuma),
v>Kayıp dizisinin sırlarla çevrili gizemli öyküsü 27 Eylül Cuma gecesi 3. bölüm ile devam etti. Kayıp dizisinin yeni bölümünde Defne Şarman'ın cesedini bulan Mehmet şaşkına döner. Hangi sorunun cevaını çözse karşısına daha zor sorular çıkmaktadır. Kim, neden bu genç kadını öldürmüş olabilir ki? Bu olayın Kerem'in kaçırılması ile bir bağlantısı var mıdır? Mehmet, bu soruların cevaplarının peşine düşer. Ancak işi bu kez daha da güçtür çünkü bu kez işin içine polis de karışmıştır. Eski tanıdıkları vasıtasıyla bir takım cevaplara erişen Mehmet, polislerden bir adım öndedir. Karısının ölüm haberini alan Murat Şarman ise yıkılır. Bu olay acılı aile için ikinci bir darbedir. Polis, Defne Şarman'ın ölümü ile ilgili şüpheliye ulaşır. Gözaltına alınan kişi ile Mehmet'le de görüşmeyi talep eder.

Bu gelişmeler yaşanırken Kayıp dizisinin yeni bölümünde Kerem'e ait olduğu düşünülen parmakla ilgili DNA raporu da çıkıyor. Defne'nin ölüm haberini öğrendikten sonra davranışları iyice garipleşen Kadir'i, Elmas zorla Mehmet ile konuşmaya ikna eder. Kadir, Kerem ile yengesinin yazlığına gittiklerini ve o gün yaşadıklarını anlatır. Ancak çok önemli bir detayı son anda söylemekten vazgeçer. Güvenlik kayıtlarındaki görüntülerden şüphe duyan Mehmet, cinayeti aydınlatacak başka bir ipucunun peşine düşer. Defne Şarman'ın ölümü büyük etki yaratırken, cenazesinde birçok gazeteci de bulunur. Bir gazetecinin Kerem'in kaçırılması ile ilgi sorduğu bir soru ortalığın fena bir şekilde karışmasına neden olur. Kemal, bu bilgi için Mehmet'i suçlar. Uzun süredir sessizliğini koruyan Falko'dan ise aileye yeni bir mesaj vardır. Defne'nin katiline çok yaklaşan Mehmet ise yeni bir tuzağın kurbanı olur.
Kayıp Dizisi Son Bölüm İzle (3. Bölüm Full İzle, 27 Eylül Cuma)
Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 14:55:24. #1.12#