19:2300
Son Dakika Haberleri: Kayseri Ticaret Odası Seçimleri

Kayseri Ticaret Odası Seçimleri


Kayseri Ticaret Odası (KTO) seçimleri için yönetim kurulu başkanlığına adaylığını açıklayan Mahmut Hiçyılmaz, "Halkımız odada ciddi bir değişim beklentisi içerisinde" dedi.

Kay seri Ticaret Odası (KTO) seçimleri için yönetim kurulu başkanlığına adaylığını açıklayan Mahmut Hiçyılmaz, "Halkımız odada ciddi bir değişim beklentisi içerisinde" dedi.

Hiçyılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, uzun süredir devam ettirdikleri esnaf ziyaretinde büyük ilgiyle karşılaştıklarını, projeleri tek tek esnaflarla paylaşma imkanı bulduklarını belirtti.

Artık yönetimi devralmak için gün saydıklarını ifade eden Hiçyılmaz, şunları kaydetti:

"Gittiğimiz yerlerde vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşıyoruz. Anlattığımız projeler büyük beğeni topluyor. Halkımız, odada ciddi bir değişim beklentisi içerisinde. İnşallah 11 Mayıs'ta bunu gerçekleştireceğiz. Deyim yerindeyse bu beklentiye karşılık vermek için artık gün sayıyoruz"

Meslek komitelerinde devamlı olarak aktif çalışacak bir yapı oluşturduklarını belirten Hiçyılmaz, bunun da Kayseri'de iş dünyasının sorunlarını çözecek adımları beraberinde getireceğini vurguladı. - KAYSERİ

Haber Yayın Tarihi : 28.04.2013 14:39 (Anadolu Ajansı)
[Hata Bildir]
23.09.2014 19:23:23. #1.13#