Son Dakika Haberleri: Kenan Işık Yarışmacıyı Fena Bozdu

Kenan Işık Yarışmacıyı Fena Bozdu

Kim Milyoner Olmak İster'de emekli subay ilk soruda elendi.

05.06.2013 21:32
Kenan Işık Yarışmacıyı Fena Bozdu,
Kenan Işık'ın sunduğu ''Kim Milyoner Olmak İster?'' yarışmasının dünkü bölümüne ilk soruya yanlış yanıt veren emekli Subay ve Kenan Işık tarafından bozulan Anaokul öğretmeni damga vurdu.

SUBAY İLK SORUDA ELENDİ

Emekli Subay olan Ahmet Bey, daha ilk soruya yanlış yanıt vererek yarışmadan elendi. Şoke olan yarışmacıya Kenan Işık, 'Kolaydı ama demek ki; siz pek duymadınız'yorumunu yaptı.

'Pek duymamışım' karşılığını veren yarışmacıya Işık, 'Yapacak bir şey yok, sağlık olsun' dedi.

KENAN IŞIK YARIŞMACIYI FENA BOZDU

Anaokul öğretmeni Edanaur Korkmaz adlı yarışmacı ise, 15 bin liralık baraj sorusunda yarı yarıya joker hakkını kullandı. Ancak yarışmadan çekilen Korkmaz'a Kenan Işık, 'Kusuruma bakmayın ama anaokul öğretmenisiniz, herhalde tiyatroyla ilgilisiniz. Çocuklar için olan bir şey, esasen müzikali bile yapılmıştır. Filmler, oyunlar...' diyerek yarışmacıyı bozdu.

Utandığı gözlenen yarışmacı ise, 'Evet biliyorum ama iki seçenek arasında çok kaldım' dedi. Korkmaz, 7 bin 500 lira ile yarışmadan ayrıldı.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 11:47:37. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Kenan Işık Yarışmacıyı Fena Bozdu
  [Hata Bildir]