Son Dakika Haberleri: Kepez Tapu ve Sicil Müdürlüğü Muratpaşa'dan İlçeye Taşınacak

Kepez Tapu ve Sicil Müdürlüğü Muratpaşa'dan İlçeye Taşınacak

Antalya Kepez Tapu ve Sicil Müdürlüğü Muratpaşa'dan ilçeye taşınacak.

10.10.2011 16:36
Kepez Tapu ve Sicil Müdürlüğü Muratpaşa'dan İlçeye Taşınacak,
Antalya Kepez Tapu ve Sicil Müdürlüğü Muratpaşa'dan ilçeye taşınacak. Söz konusu birim, Barış Mahallesi'nde gelecek yıl yapımına başlanacak kaymakamlık binasında hizmet verecek.

Kepez Müteahhitler Derneği (KEMÜD) üyeleriyle kahvaltıda bir araya gelen ilçe Belediye Başkanı Hakan Tütüncü hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Kepez Tapu ve Sicil Müdürlüğü'nün, Muratpaşa ilçesinde olması probleminin çözüleceğini aktaran Tütüncü, Barış Mahallesi'nde, DSİ arazisi içerisinde bulunan 20 bin metrekarelik alanın, Kepez hükümet konağı olarak tahsis edildiğini hatırlattı.

Burada hem kaymakamlık hem de ilçe emniyet müdürlüğü hizmet binası olacağını ifade eden Tütüncü, "Bizim de gayretimizle İçişleri Bakanlığı, Kepez hükümet konağı yapımını 2012 yatırım programına aldı. Kepez Tapu Müdürlüğü'nün, o binaya gelmesiyle müteahhitlerimizi ciddi bir problemden kurtarmış olacağız." diye konuştu.

Tütüncü, konuşmasının ardından müteahhitlerin ruhsat işlemleri ve diğer sorunlarla ilgili taleplerini cevaplandırdı. Kent Ormanı'ndaki Osmanlı Otağı'nda verilen ve elliye yakın müteahhidin katıldığı kahvaltıda inşaat sektörünün problemleri ve çözüm yolları konuşuldu.

Müteahhitlerin problemlerini, muhabbet, sevgi ve dostluk ortamı içerisinde birlikte çözeceklerini dile getiren Tütüncü, problemlerle alakalı ilgili başkan yardımcısının başkanlığında, oluşturulacak olan bir heyetle teknik değerlendirme toplantısı yapılacağını duyurdu.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.03.2015 09:10:58. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Kepez Tapu ve Sicil Müdürlüğü Muratpaşa'dan İlçeye Taşınacak
  [Hata Bildir]