Son Dakika Haberleri: Kırıkkaleli Müzisyenler, Nişanda Buluştu

Kırıkkaleli Müzisyenler, Nişanda Buluştu

Kırıkkale'de müzisyen Mehmet Eylen'in kızının nişan törenine, mahalli sanatçılar da katıldı.

27.10.2011 15:41
Kırıkkale'de müzisyen Mehmet Eylen'in kızının nişan törenine, mahalli sanatçılar da katıldı.

Kırıkkale'li mahalli sanatçı Mehmet Eylen ve eşi Yasemin Eylen'in kızları Pınar Eylen ile Ekrem ve Sevgi Aygün çiftinin oğulları Bayram Aygün'ün nişan törenleri Kırıkkale Polisevi Salonu'nda yapıldı.

Nişan törenine katılan Kırıkkale Müzisyenleri Derneği Başkanı Adnan Saçal, yaptığı konuşmada, "Kırıkkale'de bulunup da davet ettiğim bütün sanatçı arakaşlar nişanımıza katıldı. Düğün sahibi Mehmet kardeşimizin kızını bu mutlu gününde yalnız bırakamazdık. Nişana gelen, Kırıkkale'de sahne alan 15'e yakın sanatçı kardeşimize teşekkür ederim" dedi.

Nişanda, Bozlak ustası Ekrem Çelebi ile Fahri Çelebi ile diğer mahalli sanatçılar sahne alarak, birbirinden güzel eserleri seslendirdirerek, davetlilere konser tadında bir nişan yaşattılar.

Mahalli sanatçı Mehmet Eylen de sahne alarak, kızının nişanında sevilen türküleri seslendirdi.

- KIRIKKALE

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.04.2015 00:45:58. #.232#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Kırıkkaleli Müzisyenler, Nişanda Buluştu
  [Hata Bildir]