Kırşehir'de Kızılırmak kıyısında erkek cesedi bulundu - Son Dakika

Kırşehir'de Kızılırmak kıyısında erkek cesedi bulundu

11.11.2020 10:47
Kırşehir'de Kızılırmak kıyısında erkek cesedi bulundu, System.String[]

Kızılırmak'ın Kırşehir'den geçen bölümünde kıyıda erkek cesedi bulundu.

Kızılırmak'ın Kırşehir'den geçen bölümünde kıyıda erkek cesedi bulundu.

Mucur ilçesine bağlı Yürücek köyü yakınlarında Kızılırmak'ın kıyısında ceset gören vatandaşlar, jandarmaya haber verdi. Bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Uzun süredir suda kaldığı için çürümeye başladığı belirlenen erkek cesedi, incelemenin ardından Kırşehir Eğitim Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ekipler, cesedin kimliğini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırşehir'de Kızılırmak kıyısında erkek cesedi bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Korona olma korkusu yüzünden diş hekimine gitmeyi reddetti, aldığı ağrı kesiciler sonunu getirdi Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi Bu halinden eser kalmadı! Survivor'ın asi kızı Sabriye değişimiyle şaşırttı Emekli polis, iki kuruş için kağıt toplayıcısını pompalıyla kurşunladı Son Dakika! Erdoğan'dan "Restoran ve kafeler yeniden açılacak mı?" sorusuna yanıt: Esneme olabilir, Kabine'de gündeme alacağız Koronavirüsü yenen genç doktor evinde ölü bulundu Günlerdir Müge Anlı'da aranan katil kendisi çıktı, cinayeti canlı yayında itiraf etti AK Partili Miroğlu'nun iddiası sosyal medyada gündem oldu: Biden Kürtmüş, gerçek adı da Cımoyê Bahattîn Ağa imiş