08:2600
Son Dakika Haberleri: Kızıl Elma 11. Bölüm Fragmanı - Kızıl Elma Yeni Bölümde Şok Gelişmeler

Kızıl Elma 11. Bölüm Fragmanı - Kızıl Elma Yeni Bölümde Şok Gelişmeler


Kızıl Elma yeni bölümde birbirinden şok gelişmeler yaşancak. Kızıl Elma 11. bölüm fragmanı ve Kızıl Elma yeni bölüm özeti haberimizde yer almaktadır.

Kızıl Elma 11. Bölüm Fragmanı - Kızıl Elma Yeni Bölümde Şok Gelişmeler,

TRT 1 ekranlarının aksiyon dolu dizisi Kızıl Elma yeni bölümünde şok gelişmeler yaşanacak. Kızıl Elma 11. bölümde aksiyonun dozu hiç düşmeyecek. Türk ajan dizisi olan Kızıl Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızıl Elma 11. bölümde Milli İstihbarat radikal kararlar alıyor. Bu kararları uygulamaya başlıyor. Kızıl Elma 11. bölüm fragmanını aşağıda paylaştık. Kızıl Elma yeni bölüm fragmanından ve Kızıl Elma 11. bölüm özetinden Kızıl Elma yeni bölüm hakkında ipuçları elde edebilirsiniz. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı Kızıl Elma yeni bölümü ile 26 Mart Çarşamba izleyici karşısına çıkacak.

Kızıl Elma 11. Bölüm Fragmanı:

Kızıl Elma Son Bölüm Özeti:

Kızıl Elma son bölümde T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni korumak üzere yola çıkan, Murad Altay’ın başında olduğu altı kişilik özel ekip cehennemin ortasında kalıyor! Kızıl Elma son bölümde İstanbul biriminden, Murad Altay’ın başında olduğu altı kişilik özel bir ekip, Somali’deki T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni korumak üzere Kızıl Elma 10. bölümde yola çıkarlar. Karşılarında Türkiye Cumhuriyeti’ni Somali’den çıkarmaya kararlı, acımasız, büyük ve güçlü bir terörist grup vardır. Cehennemin ortasında kalan Murad Altay ve arkadaşları için şimdi yapılacak tek şey, Somali’deki bir avuç vatan toprağını ve dalgalanan Türk Bayrağını Kızıl Elma 10. bölümde canları pahasına savunmaktır. Diğer taraftan, İstanbul biriminde gergin bekleyiş devam ederken; Meryem Kadıoğlu’na Yusuf Emre’den gelen bir mektup, Meryem’in kafasındaki Murad’la ilgili bütün soruların Kızıl Elma son bölümde cevabı olur.

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 08:26:02. #1.11#