07:3400
Son Dakika Haberleri: Kızıl Elma Son Bölüm İzle, Kızıl Elma 7. Bölüm İzle (27.02.2014)

Kızıl Elma Son Bölüm İzle, Kızıl Elma 7. Bölüm İzle (27.02.2014)


Kızıl Elma son bölüm dün akşam ekrana geldi. Kızıl Elma dizisinde Ajan Murad, Şeker'i kurtarmak için varını yoğunu ortaya koydu. Kızıl Elma dizi izleme linki haberimizdedir.

Kızıl Elma Son Bölüm İzle, Kızıl Elma 7. Bölüm İzle (27.02.2014),

Kızıl Elma son bölüm yayınlandı. TRT'nin ses getiren, gündeme de göndermeler yapan ajan dizisi Kızıl Elma dün akşam yeni bölümü ile devam etti. Kızıl Elma 7. bölümde Murad, Şeker'i kurtarma adına Velid ile pazarlık yapmaya çalıştı. Kızıl Elma dizisini internetten (cep telefonu, tablet vb.) izlemek isterseniz haberimizdeki "Kızıl Elma İzle" linki ile full ve tek parç Kızıl Elma son bölüm videosuna erişebilirsiniz. İşte Kızıl Elma son bölümden bağlantısı ve Kızıl Elma son böülmden detaylar...

Kızıl Elma 7. bölüm Özeti:
Murad Altay, Kızıl Elma son bölümde Şeker’i kurtarmak için Velid’le son pazarlığını yapar, ama Velid çok kararlıdır. Diğer taraftan, McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad, geri dönülmez bir yola girer. Meryem ise, Murad için hayati bir kararın altına imza atar. Bu karar, birimde büyük huzursuzluk yaratır. Zeynep ve Hasan’ın ısrarlarına rağmen Meryem, kararından dönmez. Diğer taraftan McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad geri dönülmez bir yola girer.

Full Kızıl Elma İzle (7. bölüm full dizi izle)

Kızıl Elma 7. Bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
02.08.2014 07:34:06. #1.13#