Son Dakika Haberleri: Klibini Çekti, Umreye Gitti

Klibini Çekti, Umreye Gitti

Çıkış şarkısına klip çeken Petek Dinçöz, bugün kutsal topraklara gitti.

14.02.2013 16:48
Klibini Çekti, Umreye Gitti,
Biscolata erkeği olarak ünlenen İtalyan model Carlos Martin'le dün dikkat çekici bir klip çeken Petek Dinçöz, Umre ziyareti için kutsal topraklara gitti.

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminaline gelen ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, Umre ziyareti için kutsal topraklara gitti. Burada bir kişinin Petek Dinçöz'ün fotoğraflarını çekmesinin ardından, fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı. Fotoğrafta Dinçöz'ün havalimanında Umre kıyafetleriyle poz verdiği görülüyor.

YOLCULUK ÖNCESİ SAVCILIĞA İFADE VERDİ

Geçtiğimiz hafta ünlü model Carlos Martin'le son derece iddialı ve seksi bir klip çeken Petek Dinçöz, ardından dün eski eşi Can Tanrıyar'ın tehdit iddiaları yüzünden annesiyle birlikte savcılıkta ifade verdi.

BİSCOLATA ERKEĞİYLE KLİP ÇEKTİ

Petek Dinçöz, yeni albümünün çıkış şarkısı olan 'Aşk'a Biscolata'nın erkeğiyle klip çekti.

Söz ve müziğinde Gülşen'in imzası bulunan ve Ozan Çolakoğlu'nun aranje ettiği şarkının klip çekimlerinde Petek Dinçöz'e Türkiye'de Biskolata erkeği olarak ünlenen İtalyan model Carlos Martin eşlik etti. Petek Dinçöz'ün yeni görünümü ve son derece modern stiliyle yer aldığı klipte Carlos Martin'in yanı sıra iki profesyonel dansçı da yer aldı.

Önümüzdeki günlerde televizyon kanallarında gösterilmeye başlanacak olan klipte toplam 48 saat, 50 kişilik ekip aralıksız çalıştı. Mart ayının ikinci yarısında yeni albümü ile müzik marketlerdeki yerini alacak olan Petek Dinçöz'e Gülşen'in yanı sıra Deniz Seki ve Hakkı Yalçın da yeni bestelerini verirken Erhan Bayrak da aranjeleri yaptı.

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.04.2015 06:10:08. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Klibini Çekti, Umreye Gitti
[Hata Bildir]