04:2000
Son Dakika Haberleri: 23 Mart Tek Parça Küçük Gelin Son Bölüm İzle - Küçük Gelin 29. Bölümde Zor Seçim!

23 Mart Tek Parça Küçük Gelin Son Bölüm İzle - Küçük Gelin 29. Bölümde Zor Seçim!


Küçük Gelin son ekrana geldi ve Azad ağalık ile Melek öğretmen arasında bir seçim yapmak zorunda kaldı. Tek parça ve HD kalitede Küçük Gelin 29. bölüm videosu haberimizdedir. Küçük Gelin izle.

23 Mart Tek Parça Küçük Gelin Son Bölüm İzle - Küçük Gelin 29. Bölümde Zor Seçim!,

Küçük Gelin son bölüm 23 Mart Pazar akşamı izleyici karşısına çıktı. Küçük Gelin 29. bölümde Azad ağalık ile Melek öğretmen arasında bir seçim yapmak zorunda kaldı. Melek öğretmen ise alevlerin arasında kaldı ve bu durumdan kurtulmak için acil bir yardıma ihtiyacı oldu. Küçük Gelin son bölümde Aysel ise hapisaneden kaçtı. Bahriye ise Azad'ın ağalığı için çevresindekilere Küçük Gelin son bölümde baskı yapıyordu. Küçük Gelin 29. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız Küçük Gelin son bölüm tek parça ve HD video haberin sonundadır.

Küçük Gelin 29. Bölüm Özeti: Küçük Gelin son bölümde Azad, ağalık ile melek seçimi arasında kaldı. Çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin 29. bölümünde yangının ortasında kalan Melek Öğretmen yardım bekledi. Yangın haberinin duyulması üzerine Küçük Gelin son bölümde Devran ve Azad büyük bir panik ile okuma salonuna koştular. Hapisten kaçan Aysel ise Harmanlı’ya geldi ve Küçük Gelin 29. bölümde Zehra’yı görmek için konakta çalışan bir kadının yerine geçti. Konakta ağalık için gergin anlar yaşanırken, Zümrüt, Behiye’yi sıkıştırarak Azad’ı desteklemesi konusunda baskı yaptı ve Azad ile konuşarak ağalıktan çekilmemesi gerektiğini söyledi.Küçük Gelin son bölümde Azad ise ağalık ile Melek arasında bir tercih yapmak zorunda kaldı.

Küçük Geln 29. Bölüm Tek Parça Video:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
31.07.2014 04:20:22. #1.13#