12:5200
Son Dakika Haberleri: Küçük Gelin İzle – Küçük Gelin 11. Bölüm İzle (Samanyolu TV, 17 Kasım Pazar)

Küçük Gelin İzle – Küçük Gelin 11. Bölüm İzle (Samanyolu TV, 17 Kasım Pazar)


Küçük Gelin dizisinin son bölümü 10 Kasım Pazar akşamı Samanyolu TV'de yayınlandı. Küçük Gelin 10. bölümü full olarak izleme bağlantısı haberimizde... Küçük Gelin son bölümü tek parça ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Küçük Gelin İzle – Küçük Gelin 11. Bölüm İzle (Samanyolu TV, 17 Kasım Pazar),

Samanyolu'nun yeni ve popüler dizisi seyircileri ekran başına toplamaya devam ediyor. Küçük Gelin 11. bölüm bu akşam (17 Kasım Pazar) 20.30'da Samanyolu TV'de ekrana geliyor. Küçük Gelin dizisinin yeni bölümünde Melek hoca öğrencilerini kaybediyor. Melek hoca gitmeye karar veriyor ama Zehra onu durdurmak istiyor. İşte Küçük Gelin 11. bölüm fragmanı, Küçük Gelin dizi izleme bağlantıları ve Küçük Gelin son bölüm izleme linkli...
Küçük Gelin Canlı İzle (11. bölüm, Samanyolu canlı dizi izle saat 20.30)
Küçük Gelin Full İzle (11. bölüm full dizi izle)
Küçük Gelin 11. bölüm Fragmanı:
Küçük Gelin Son Bölümde Neler Olmuştu?
Küçük Gelin dizisinin son bölümünde Melek, Zehra’nın nehre atılmasıyla deliye döner. Ferman, Azad’la birlikte küçük gelin Zehra’yı bulmak umuduyla ardı ardına suya atlarken boğulma tehlikesi geçirir. Melek, şikayetçi olunca Raşit ve Devran tutuklanır. Hastaneye kaldırılan Nujin Ana ise, Azad’la Ferman’ı göremeyince huzursuzlanır. Küçük 10. bölümde konaktaki herkes, Nujin Ana’ya kara haberi söylememek için ağız birliği ederken, Ali’nin susmaya pek niyeti yoktur.
Küçük Gelin İzle (10. Bölüm Full Dizi İzle, Samanyolu TV)

Gazeteler:
[Hata Bildir]
01.08.2014 12:52:00. #1.11#