12:5200
Son Dakika Haberleri: Kurtlar Vadisi Pusu izle - Kurtlar Vadisi Pusu 209. Son Bölüm İzle Full KVP izle - HD

Kurtlar Vadisi Pusu izle - Kurtlar Vadisi Pusu 209. Son Bölüm İzle Full KVP izle - HD


Kurtlar Vadisi Pusu izle-Kurtlar Vadisi Pusu 209. Son Bölüm İzle Full-HD... Kurtlar Vadisi Pusu 209. son bölüm ile hayranlarını ekran başına kilitledi. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını şaşkına çeviren olaylar meydana geldi.

Kurtlar Vadisi Pusu izle - Kurtlar Vadisi Pusu 209. Son Bölüm İzle Full KVP izle - HD,

Kurtlar Vadisi Pusu 209. Son Bölüm İzle Full 1.Kısım - HD... Kurtlar Vadisi Pusu 209. son bölüm ile hayranlarını ekran başına kilitledi. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını şaşkına çeviren olaylar meydana geldi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümüne Polat Alemdar'ın annesi Nazife Hanım'ı ziyaret ettiği son sahne damgasını vurdu. Kurtlar Vadisi Pusu 209. son bölümü full HD olarak haberler.com'dan izleyebilirsiniz... 

Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm Full

Aksiyonun bir an olsun dinmediği 11. yılında ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümü ile izleyenlere heycan dolu anlar yaşattı. Reyting rekortmeni dizi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da yine izleyicisinden tam not almayı başardı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun 209. bölümünde yaşananlar... 

Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun soluksuz izlenen 209. bölümü Vadi hayranlarını ekran başına kilitledi... 

Polat, Abdülhey ve Kara'yı Kurtardı 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçen hafta yayınlanan 208. bölümde Gaye'yi kaçırarak Abdülhey'e daha sonra da Kara'ya ulaşan Poyraz, öldü sandığı Polat Alemdar'ı karşısında gördüğünde şaşkına döndü. Polat adamı Timur ile yaptığı operasyonda Abdülhey ve Kara'yı kurtardı. 

Akif ve Talha Vuruldu 

KGT ekibi Armegedon Timi ile girdiği çatışmada ağır yara aldı. Armegedon'un pususuna düşen ekipte Talha ve Akif vurularak yaralandı. 

Kara, Poyraz'ı Diri Diri Gömdü 

Kara, torununu ve arkadaşını öldüren Poyraz'dan intikamını aldı. Geçtiğimiz bölüm Poyraz'ı elinden kaçıran Kara bu sefer düşmanını diri diri gömdü. 

Cahit Akif'i Öldürecek Mi? 

Armegedon Timi'nin lideri Müfettiş Richard Kane'nin emri üzerine hastanede Akif'e ulaşan Cahit'in nasıl bir yol izleyeceği merak konusu. 

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 12:52:36. #1.12#