06:4500
Son Dakika Haberleri: KVP 198.bölüm ATV Tıkla izle. Canlı ATV İzle - Vadide derin hesaplaşmalar.

KVP 198.bölüm ATV Tıkla izle. Canlı ATV İzle - Vadide derin hesaplaşmalar.


ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümü bu akşam ATV ekranlarında KVP hayranlarıyla buluşuyor. Canlı ATV izleme ve Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüme dair detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümü canlı izle. Canlı ATV Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm.


Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümü bu akşam ATV ekranlarında. ATV'nin soluksuz izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümü yine dopdolu. Vadi'de sular durulmuyor. KVP 198.bölümü canlı izleme bağlantıları ve Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde.

ATV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN. Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümü ve Canlı atv izle


Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı yayınlandı. KVP hayranları 19 Eylül günü yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünün hemen ardından Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanını merakla ve heyecanla bekliyordu. Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm 26 Eylül Perşembe akşamı Vadi hayranlarını yine ekrana kilitleyecek gibi görünüyor.
Akif'in Baron adayı Murat'ın arabasının arkasından denize atladığı sahne ile son bulan KVP 197.bölümü 26 Eylül Perşembe günü yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümü ile devam edecek. Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümde neler olacak ?


Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm bomba gibi geliyor.
Akif İhtiyarların ajanı Murat'ı denize atlayarak boğulmaktan kurtarıyor. Cahit'i sorgulayan ve ölüm emrini veren Margaret Cahit'i gerçekten öldürtecek mi ? Cahit'in ''size söyleyeceklerimi duyduğunuzda kendimi boşu boşuna riske atmadığımızı anlayacaksınız'' sözü kurtulması için yeterli olacak mı ? Cahit ile Safiye Karahanlı arasında ise tehlikeli bir yakınlaşma oluşuyor. Polat Alemdar ''Safiye Karahanlı kız kardeşimdir'' itirafını kime yapıyor? Akif ve KGT ekibi yeni bir operasyon girişiminde. Kara'nın hareketlerinden şüphelenen Erkan,Kara'yı gizlice takip ediyor. Kara, Poyraz ile ihtiyarlardan bilgi almak içinmi pazarlık yaptı ? Kara'nın ihtiyarlar heyetine sızmaya çalışması,Poyraz ile İhtiyarlardan bilgi almak için anlaşma yaptığı yorumlarına neden oldu.
Margaret'a suikast girişimi !
Cahit'i elinde tutan ve ölüm emrini veren Margaret için suikast girişiminde bulunuluyor. Margaret kafasına nişan alınmış bir Sniper lazeri ile tehdit ediliyor. Margaret'ı namlunun ucundaki hedef yapan güç Kurtlar Vadisi Pusu'da Aksaçlı makamına yükselen Polat Alemdar mı ? Bu görüntüler ''Polat Alemdar Cahit'i kurtarmak için Margaret'ı ölümle tehdit ediyor'' yorumlarınıda beraberinde getirdi.
Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümde Polat Alemdar'ın yaşadığı yine gizlimi kalacak ? Margaret Cahit'i öldürecek mi? İhtiyarların Ajanı Murat baron seçilebilecek mi ? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümde.
Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm 26 Eylül Perşembe akşamı ATV'de. Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde verilmiştir.Kurtlar Vadisi Pusu 197.bölümde nerler olmuştu ? Kurtlar Vadisi Pusu 197.bölüm full (tek parça) izlemek için play butonuna basmanız yeterli.

Gazeteler:
[Hata Bildir]
01.08.2014 06:45:11. #1.11#