Son Dakika Haberleri: Landi Otogaz Sistemleri

Landi Otogaz Sistemleri

Landi, en üst kalitedeki otogaz dönüşüm çözümlerini, uygun fiyatlarla geliştirmesi ile tanınıyor.

30.03.2012 13:52
Landi Otogaz Sistemleri,
İpragaz'dan İtalyan atağı: Landi Otogaz Sistemleri

Türkiye'de yarım asrı aşkın süredir imza attığı sayısız ilkler ve yeniliklerle LPG sektörüne yön veren İpragaz, LPG otogaz çözümleri konusunda dünyanın en yaygın markalarından İtalyan Landi Otogaz Sistemleri'nin Türkiye distribütörlüğünü de üstlendi.

5 kıtada, 50 ülkede LPG otogaz çözümleri konusunda ilk akla gelen markalar arasında yer alan Landi, en üst kalitedeki otogaz dönüşüm çözümlerini, uygun fiyatlarla geliştirmesi ile tanınıyor. İtalyan teknolojisi ve kalitesi ile üretilen Landi, LPG otogaz kullanıcılarına çevre dostu ve ekonomik çözümler sunuyor. Landi, ISO 9001'in yanı sıra otomotiv ile ilgili ürünlerin dizaynı ile geliştirilmesi, üretimi, montajı ve servisi için konulan kalite sistem gerekliliklerini belirleyen ISO/TS 16949 sertifikasına da sahip.

Landi Otogaz Sistemleri'nin satış ve dağıtımını, bölge distribütörleri üzerinden gerçekleştirecek olan İpragaz, Türkiye genelinde her ilde servis verilecek şekilde bir bayi yapılanması için ön çalışmalarına başladı. İpragaz'ın, Landi Otogaz Sistemleri'nin Türkiye distribütörlüğünü üstlenmesi, 29 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen GAS Turkey 2012 fuarının ilk gününde, İpragaz CEO'su Selim Şiper'in evsahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısı ile açıklandı.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.03.2015 11:27:40. #1.12#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Landi Otogaz Sistemleri
  [Hata Bildir]