Son Dakika Haberleri: Lg, Akıllı Telefon Kullanıcılarının Yaptıklarını Sıraladı

Lg, Akıllı Telefon Kullanıcılarının Yaptıklarını Sıraladı

Bu alışkanlıklar hakkında fikirlerinizi merak ediyoruz.

13.11.2013 15:00
Lg, Akıllı Telefon Kullanıcılarının Yaptıklarını Sıraladı,
Mahmut Saral - - LG Mobile, şu aralar gündemde olan akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi. Yeni çıkardığı LG G2 ve Nexus 5, bugünlerde en çok tercih edilen Android telefonlardan. Özellikle uygun fiyatları ve yüksek performanslarıyla dikkat çeken bu ürünler, teknoloji basınında da güzel bir ilgiyle karşılaştı.

LG, bir yandan ürünler üretiyor ama, öte yandan akıllı telefon kullanıcılarının neler yaptığını da araştırıyor. Belki de bu alışkanlıklara göre yeni ürünlerinin hazırlanma sürecine şekil vermek istiyordur, kim bilir.

LG, 30 Eylül ve 7 Ekim 2013 tarihleri arasında, yaşı 18 ve üzeri bin 152 Amerikalı kullanıcıya, telefon kullanımları konusunda sorular yöneltmiş. Sonuçlara baktığımızda ise...

Kullanıcıların %48'i, akıllı telefonlarını ibadet yerlerinde kullanmakta sakınca görmüyor. Ayrıca kullanıcıların %77'si, yatağında telefon görüşmesi yaptığını belirtmiş. Kullanıcıların %68'lik kısmı, ailesiyle vakit geçirirken de telefonla ilgilendiğini belirtirken, %75'lik kısım da halka açık tuvaletlerde telefonla konuşmaktan utanmadığını dile getirmiş.

Mahmut Saral - Teknokulis : http: //www.teknokulis.com

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.04.2015 18:40:39. #.231#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Lg, Akıllı Telefon Kullanıcılarının Yaptıklarını Sıraladı
[Hata Bildir]