Son Dakika Haberleri: Malatya'da Su Kesintisi

Malatya'da Su Kesintisi

Malatya'nın bazı mahalle ve beldelerinde su kesintisi uygulanacak.

20.10.2011 12:40
Malatya'nın bazı mahalle ve beldelerinde su kesintisi uygulanacak.

Malatya Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, çevre yolundaki yan yol üzerinde sürdürülen çalışmalar kapsamında Malatya Belediyesi tarafından Sarıcıoğlu Mahallesi Adliye Kavşağı'nda içme suyu şebeke borusunun yeri değiştirilecek.

Belediye bu çalışmalar nedeniyle bazı belde ve mahallelerde su kesintisi yapacak.

22 Ekim Cumartesi günü saat 06.00'dan 23 Ekim Pazar günü 02.00'ye kadar devam edecek su kesintisi ile ilgili olarak kesinti yapılacak belde belediyelerine ve mahalle muhtarlıklarına bilgi verildiği belirtildi.

Kesinti yapılacak belde ve mahalleler şöyle:

"Hanımınçiftliği beldesi, Hidayet Mahallesi, Orduzu beldesi, Bentbaşı Mahallesi, Beylerbaşı Mahallesi, Çarmuzu Mahallesi, Göztepe Mahallesi, İskender Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Tandoğan Mahallesinin bir kısmı, Kiltepe Mahallesi, Selçuklu Mahallesi, İlyas Mahallesi, Sancaktar Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Şehit Fevzi Mahallesi, Halfettin Mahallesi, Sarıcıoğlu Mahallesi, Yeni Hamam Mahallesi, Taştepe Mahallesi, Dabakhane Mahallesi, Melekbaba Mahallesi."

- MALATYA

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.04.2015 20:11:21. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Malatya'da Su Kesintisi
  [Hata Bildir]