Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Wisten, intihar etti - Son Dakika

Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Wisten, intihar etti

27.10.2020 15:12

Manchester City Akademisi'nde futbol oynayan ve takımdan gönderilen 17 yaşındaki Jeremy Wisten, girdiği depresyon sonrası intihar ederek yaşamını sonlandırdı.

Kariyerinde bir dönem Manchester City Akademisi'nde forma giyen 17 yaşındaki Jeremy Wisten, trajik bir şekilde yaşamına son verdi.

İngiliz temsilcisinden yapılan açıklamada, "Manchester City ailesi olarak eski akademi oyuncumuz Jeremy Wisten'in hayatını kaybettiği haberini öğrenmenin derin üzüntüsünü yaşıyor. Ailesi ve arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz. Böylesine zor bir süreçte dualarımız sizinle" ifadeleri kullandı.

AYRILIK SONRASI DEPRESYONA GİRDİ

Jeremy Wisten'ın intiharının sebebine ilişkin henüz ailesinden resmi bir açıklama gelmedi ancak genç futbolcunun Manchester City Akademisi'nden gönderildiği için depresyona girdiği öne sürüldü.

Henüz ailesi tarafından doğrulanamayan iddialara göre; İngiliz ekibinin takımdan gönderdiği genç futbolcu bu kararın ardından girdiği bunalımdan çıkamadı ve canına kıydı.

Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Wisten, intihar etti

Son Dakika Spor Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Wisten, intihar etti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Haftaya düşüşle başlayan altının gram fiyatı 439,5 liradan işlem görüyor Dünyada bir ilk! Rus bilim insanları koronavirüsün İngiltere'deki mutasyonunun fotoğrafını çekti Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi Rıdvan Dilmen'den Burak Yılmaz'ın Mesut Özil'le ilgili sözlerine tepki Hangi ilde ne kadar aşı yapıldı? Türkiye'nin aşı haritası erişime açıldı Hastalığı nedeniyle rol aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül sessizliğini bozdu Son dakika! Yolda yaralı bulunan çocuğun götürdüğü evde, biri hamile olmak üzere 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı Ebru Polat dekoltesini eleştirip kendisine "Ortalık malı" diyen takipçisine fena patladı