Son Dakika Haberleri: Nusaybin'de Güvenlik Güçleri ile Teröristler Arasında Çatışma: 1 Polis ve 1 Asker Yaralı

Nusaybin'de Güvenlik Güçleri ile Teröristler Arasında Çatışma: 1 Polis ve 1 Asker Yaralı

6 gün önce

Mardin'in Nusaybin ilçesine bağlı Koruköy Mahallesi'nde güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada bir polis ve bir asker yaralandı.

Nusaybin'de Güvenlik Güçleri ile Teröristler Arasında Çatışma: 1 Polis ve 1 Asker Yaralı, System.String[]

Mardin'in  Nusaybin ilçesine bağlı Koruköy Mahallesi'nde güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada, bir polis ve bir asker yaralandı.

1 POLİS VE 1 ASKER YARALANDI

Edinilen bilgilere göre,  Bornova 2'nci  Jandarma  Komando Tugay Komutanlığı,  Mardin  Jandarma Komutanlığı ve  Emniyet Müdürlüğü ekiplerince müşterek olarak  Nusaybin,  Ömerli ve Artuklu ilçeleri kırsalındaki 10 mahallede terör örgütü  PKK'ya yönelik operasyon sürüyor. Operasyon sırasında güvenlik güçleri,  Nusaybin'e bağlı Koruköy Mahallesi'nde bir grup  PKK'lı teröristle karşı karşıya geldi. Teröristlerin, güvenlik güçlerinin "teslim ol" çağrılarına ateş açarak karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Çatışmada, bir polis ve bir asker yaralandı.

Yaralı güvenlik güçleri,  Nusaybin Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Bölgede operasyon sürüyor.

Adana Emniyet Müdürlüğü'ne Saldırmak İsterken Öldürülen Teröristin Kimliği Belli Oldu Fransız Aşırı Sağcı Le Pen: AB'yi Bitirmenin Zamanı Geldi Melih Gökçek: FETÖ'nün Bazı Hazırlıkları Var

1