21:1700
Son Dakika Haberleri: MED CEZİR 2.BÖLÜM FULL İZLE. MED CEZİR 20 EYLÜL CUMA 2.BÖLÜM

MED CEZİR 2.BÖLÜM FULL İZLE. MED CEZİR 20 EYLÜL CUMA 2.BÖLÜM


Med Cezir 2. bölümü ile Yaman'ın hikayesine kaldığı yerden devam ediyor. Annesi hapse düşen Yaman onu kurtarmak için altından kalkması mümkün olmayan bir söz veriyor. Med Cezir 2. bölüm fragmanları ve Med Cezir full dizi izleme bağlantısı haberimizdedir. Med Cezir 2.bölüm full izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde.

Med Cezir 2.bölüm 20 Eylül Cumagünü yayınlandı.Star Tv'nin yeni dizisi Med Cezir adından sıkça söz ettirecek gibi. Med Cezir 2.bölüm full izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde.

Med Cezir dizisinin 2. bölümü 20 Eylül Cuma akşamı Star TV'de ekrana geldi. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Hazar Ergüçlü, Mine Tugay, Taner Ölmez ve Şebnem Dönmez'in yer aldığı Med Cezir dizisinin 2. bölümünde bir anne olarak Ender razı olur ve böylece Yaman son bir şans yakalar. Annesi hapisten çıkana kadar Yaman, onların yanında kalmaya devam edecektir. Mira, hiç beklemezken Yaman'ı karşısında görünce hikayenin bitmediğini asıl şimdi başladığını fark eder. Yaman gözlerinde ise Mira adeta ulaşılamaz bir yıldız gibidir. Yaman'ın Serezlerin evinde geçireceği bu kısıtlı sürede tek amacı annesini hapisten kurtarmaktır. Selim uyarısını dikkate almaz ve işi kökten halletmk için üvey babası Hasan ile yüzleşir. Ancak bu işin iki kolu daha vardır: Mira ve Mert. Med Cezir 2. bölümde Yaman, annesini hapisten kurtarmak pahasına  Hasan'a yerine getiremeyeceği bir söz vermek zorunda kalıyor.

Med Cezir disizinin yeni bölümünde Yaman'dan hiç haz etmeyen Orkun ise Mira ile ilişkisinin gidişatından Yaman'ı sorumlu tutar. Eylül'ün doğum günü partisinde yaşanan gerilim büyük bir tartışmaya dönüşür. Gecenin sonmunda ailesi mira'ya ulaşamaz ve endişelenirler. Şimdi tüm gözler Yaman'ın üzerindedir.
Med Cezir dizisinin yeni bölümünü internetten izleyecek olan seyirciler için aşağıda Star TV'nin full dizi izleme bağlantısını paylaştık. Aşağıdaki "Med Cezir İzle" yazan bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Med Cezir 2.Bölüm full izle.

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 21:17:23. #1.12#