21:5000
Son Dakika Haberleri: Medcezir 6. Bölümü Bu Akşam Star TV Canlı İzle - Yaman ile Mira Düet Yapıyor "Ah Bu Ben"

Medcezir 6. Bölümü Bu Akşam Star TV Canlı İzle - Yaman ile Mira Düet Yapıyor "Ah Bu Ben"


Medcezir dizisi 6. bölümü ile bu akşam saat 20.00'de Star TV'de. Medcezir dizisinde Yaman üzerine oynayan oyunların ardı arkası kesilmiyor. Yaman ile Mira her şeye rağmen, bütün engelleme çabalarına rağmen birlikte şarkı söylüyor. Medcezir ile ilgili bütün bilgiler, özetler ve fragmanlar haberimizde.

Medcezir 6. Bölümü Bu Akşam Star TV Canlı İzle - Yaman ile Mira Düet Yapıyor 'Ah Bu Ben',
Medcezir dizisinin 6. bölümünde Mira ve Yaman'ın ilişkisi yeni bir boyut kazanacak mı? Merakla beklenen Medcezir 6. bölümü bu akşam (25 Ekim cuma) Star TV'de ekrana geliyor. Medcezir 6. bölüm fragmanlarında da görüldüğü gibi Yaman, üniversite sınavı yerine tercihini Mira'dan yana koyuyor ve onun yanında hastanede olmayı seçiyor. Tabii Selim buna çok kızıyor ayrıca Mira'nın annesi Sude, Yaman'a Mira'nın peşini bırakmasını söylüyor. Medcezir dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Mira geçirdiği operasyonu atlatsa da artık hayatı hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak. Yaman Mira'nın hastalığının şokunu yaşarken Nevin onun kafasını karıştırmamak için yine uzaklaşmayı tercih eder. Hasan ise Yaman'ın yeni çevresiyle tanışmanın ona getireceği maddi faydaların peşine düşmüştür. Bunun farkına varan Yaman'ın Hasan'a olan nefreti daha da da artar.

Medcezir 6. bölümde Serezler'de ise büyük bir gerginlik vardır. Selim, Yaman'ın sınava girmemesini kabullenemez çünkü üniversite fırsatı artık bir hayal olmuştur. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim'i sakinleştiren taraf ise Ender olacaktır. Öte yandan Yaman'ın aklı hep Mira'dadır. Sabaha karşı Mira'yı görmek için hastaneye gider. Onu uyurken bile olsa, yalnız görebilmek ister ancak sanki Mira, Yaman'ın gelişini beklermiş gibi uyanıktır. Hastanede geçen bu özel zaman, onları birbirlerine daha da yakınlaştırır Yaman'ın hastane ziyaretini işiten Orkun, bunun Mira'nın üzerindeki etkilerini de hissedince Yaman'a karşı iyice bilenir. Yaman'ı Mira'dan ve bu çevreden uzaklaştırmak için Hasan'la işbirliği yapmaya karar verir ve Yaman'a tuzak kurulur.
Oyuncular/Künye
Yaman Koper / Çağatay Ulusoy
Mira Beylice / Serenay Sarıkaya
Av. Selim Serez / Barış Falay
Ender Serez / Mine Tugay
Eylül Buluter / Hazar Ergüçlü
Mert Serez / Taner Ölmez
Sude Beylice / Şebnem Dönmez
Faruk Beylice / Murat Aygen
Asım Şekip Kaya / Can Gürzap

Medcezir İzle (Star TV Canlı Dizi İzle Saat 20:00)

Medcezir 6. Bölüm Fragmanı 2:

Medcezir 6. Bölüm Fragmanı 3:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
29.07.2014 21:50:35. #1.13#