05:5900
Son Dakika Haberleri: Medcezir Son Bölüm Full İzle, Medcezir 16. Bölüm 1080p İzle (3 Ocak 2014 Cuma, Star TV)

Medcezir Son Bölüm Full İzle, Medcezir 16. Bölüm 1080p İzle (3 Ocak 2014 Cuma, Star TV)


Medcezir son bölüm izle-Medcezir 16. Bölüm İzle Star Tv haberi için tıklayınız, Medcezir İzle-Medcezir 16. Bölüm İzle-Star Tv, Medcezir son bölüm full hd

Medcezir Son Bölüm Full İzle, Medcezir 16. Bölüm 1080p İzle (3 Ocak 2014 Cuma, Star TV),

Medcezir dizisi 3 Ocak Cuma akşamı 16. bölümü ile 2014'e merhaba dedi. Mira, Medcezir son bölümde Yaman ile aralarında yaşananlardan dolayı çok pişmandır. Yaman ise geçmişi ile yüzleşmektedir. Peki birbirlerini hala seven ikili tekrar birbirlerine kavuştular mı? Medcezir son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız full ve tek parça Medcezir son bölüm HD kalitede videosu haberin sonundadur.

Medcezir 16. Bölüm Özeti:
Yaman sevdiği kadının öfkeyle sözleri nedeniyle incinmiştir ve adeta üstüne kazanınan etiketlerinden kurtulamayacağını anlamıştır. Medcezir son bölümünde Serezlerin evinde düzenlenen yılbaşı partisi Mira ve Yaman'ın arasında yaşanan son olayların olayların gölgesinde geçer. Medcezir son bölümde yılbaşı gecesi Yaman ve Mira yaşananların hesabını yapmaktadırlar. Bu arada Leyla ise o gece Yamanla birlikte olmaya kararlıdır ancak Yaman'ın tercihi farklıdır.

Medcezir son bölümde Mira hatasını anlar ve yılbaşı gecesi bitmeden Yaman’a hediyesini vererek hatasını telafi etmek için adım atmak istemektedir. Ancak merak içinde kalan Mira'nın içinde şüpheler vadır.

Medcezir 16. bölümde diğer yandan Orkun da, yediği dayağı Yaman’ın yanına kâr bırakmaya niyetli değildir. Yaman Tozludere’deki hayatı ve geçmişi onu bir hayalet gibi kovalamaktadır. Yaman geçmişiyle olan bağlarını koparmaya çalıştıkça, karşısına yeni sorunlar çıkmaktadır. Medcezir son bölümde Yaman’ın en büyük korkusu gerçeğe dönüşecektir.

Medcezir 16. bölüm full tek parça video:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
30.07.2014 05:59:16. #1.12#