08:4600
Son Dakika Haberleri: Medcezir Son Bölüm İzle (Star TV, HD ve Full)

Medcezir Son Bölüm İzle (Star TV, HD ve Full)


Medcezir fanatikleri Medcezir 6. bölümü soluksuz izledi. Star TV'nin yeni dizileri içinde en popülerlerinden biri olan Medcezir dizisinin son bölümü 25 Ekim Cuma akşamı yayınlandı. Medcezir son bölümde Yaman ile Mira birbirlerine daha yakınlaşıyorlar ve ilişkileri yeni bir boyut kazanıyor. Haberimizdeki "Medcezir İzle" linki ile Medcezir 6. bölümü HD kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Medcezir Son Bölüm İzle (Star TV, HD ve Full),
Medcezir fanatikleri Medcezir 6. bölümü soluksuz izledi. Star TV'nin yeni dizileri içinde en popülerlerinden biri olan Medcezir dizisinin son bölümü 25 Ekim Cuma akşamı yayınlandı. Medcezir dizisinin 6. bölümünde Mira ve Yaman'ın ilişkisi yeni bir boyut kazanacak mı? Merakla beklenen Medcezir 6. bölümü bu akşam (25 Ekim cuma) Star TV'de ekrana geldi. Medcezir 6. bölüm fragmanlarında da görüldüğü gibi Yaman, üniversite sınavı yerine tercihini Mira'dan yana koyuyor ve onun yanında hastanede olmayı seçiyor. Tabii Selim buna çok kızıyor ayrıca Mira'nın annesi Sude, Yaman'a Mira'nın peşini bırakmasını söylüyor.

Medcezir dizisinin dün gece ekrana gelen yeni bölümünde Mira geçirdiği operasyonu atlatsa da artık hayatı hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak. Yaman Mira'nın hastalığının şokunu yaşarken Nevin onun kafasını karıştırmamak için yine uzaklaşmayı seçer. Hasan ise Yaman'ın yeni çevresiyle tanışmanın ona getireceği maddi faydaların peşindedir.  Bunun farkına varan Yaman ise Hasan'dan daha da nefret etmeye başlar.

Medcezir 6. bölümde Serezlere büyük bir gerginlik hakimdir. Selim, Yaman'ın sınava girmemesini kabullenemez çünkü üniversite fırsatı artık bir hayalden ibarettir. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim'i sakinleştiren taraf ise Ender olur. Diğer yandan Yaman'ın aklı hep Mira'dadır ve bir sabaha karşı Mirayı görmek için hastaneye gider. Onu uyurken bile olsa, yalnız görebilmek ister ancak sanki Mira, Yaman'ın gelişini beklermiş gibi uyanıktır. Hastanede geçen bu özel an, birbirlerine daha da yakınlaşmalarını sağlar. Yaman'ın hastane ziyaretini duyan Orkun, bunun Mira'nın üzerindeki etkilerini de tahmin edince Yaman'a karşı iyice bilenir. Yaman'ı Mira'dan ve bu çevreden uzaklaştırmak için Hasan'la işbirliği yapma kararı alır ve Yaman'a bir tuzak kurulur. İşte Medcezir 6. bölüm fragmanları ve Medcezir 6. bölüm full dizi izleme bağlantısı:

Medcezir İzle (6. Bölüm, Star TV Full Dizi İzle)

Medcezir 6. Bölüm Fragmanı 2:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 08:46:35. #1.11#