05:2000
Son Dakika Haberleri: Medcezir Son Bölüm İzle - Tıkla Med Cezir 3. Bölüm Full İzle (27 Eylül Cuma)

Medcezir Son Bölüm İzle - Tıkla Med Cezir 3. Bölüm Full İzle (27 Eylül Cuma)


Medcezir 3. bölümde Yaman zor durumda. Olanlar hakkında konuşmamayı, kimseyi ele vermemeyi tercih eden Yaman tutuklanıyor. Medcezir 3. bölüm full izlemek için tıkla!

Star TV'nin ilgi çeken yeni dizisi Medcezir 3. bölümü ile  27 Eylül Cuma günü kaldığı yerden devam etti. Hatırlanacağı gibi Medcezir son bölümde Orkun yangına sebep olmuş ama son anda işi kendine lehine çevirmeyi başarmıştı. Orkun Medcezir yeni bölümde sebep olduğu yangının suçunu Yaman'ın üstüne yıkar ve kendini kahraman ilan eder. Bu durumu Mira'ya karşı da bir avantaj olarak kullanır. Böylelikle Yaman'la Mira arasına istediği seti çekmeye başlamıştır. Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman'dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Tabii Selim ve Mert gerçeği biliyordur ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez. Yaman'ın sessiz kalması sonucu Ender evinin kapılarını Yaman'a tamamen kapatır. Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar.

Öte yandan Medcezir 3. bölümde Nevin, Hasan'ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur. Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir. Sude'nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir.  Sude, Selim ve Ender'in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir. Sude'nin son kurbanı ise Yaman'la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir.
Medcezir İzle (Medcezir 3. Bölüm Full)
Medcezir 3. Bölüm 1. Fragman:
Medcezir 3. Bölüm 2. Fragman:
Medcezir 3. Bölüm 3. Fragman:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
24.07.2014 05:20:04. #1.12#