Son Dakika Haberleri: Medıa Markt Ümraniye Mağazasına Git, Samsung Galaxy Note 3'ü Kap

Medıa Markt Ümraniye Mağazasına Git, Samsung Galaxy Note 3'ü Kap

4 yıl önce

Media Markt Ümraniye mağazasında gerçekleştirilecek yarışmada, Samsung Galaxy Note 3'ü kullanarak en hızlı işlemi yapanları birbirinden özel hediyeler bekliyor.

Medıa Markt Ümraniye Mağazasına Git, Samsung Galaxy Note 3'ü Kap, System.String[]
Dünya markalarını, bol çeşit, düşük fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışı ile sunan  Avrupa'nın bir numaralı teknoloji market zinciri  Media Markt,  Samsung ile birlikte eğlenceli bir yarışmaya imza atıyor.  Media Markt  Ümraniye mağazasında gerçekleştirilecek yarışmada,  Samsung  Galaxy Note 3'ü kullanarak en hızlı işlemi yapanları birbirinden özel hediyeler bekliyor.Teknoloji marketi zinciri  Media Markt,  Samsung'un en yeni model telefonu olan  Galaxy Note 3 ile birlikte "Dene, Yarış, Kazan" başlığı altında 28-29 Eylül tarihlerinde eğlenceli ve bol ödüllü bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor.  Media Markt  Ümraniye mağazasında 13:00-17:00 ve 17:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşecek yarışmada,  Galaxy Note 3'ün benzersiz özelliklerini en hızlı şekilde kullananlar birbirinden özel hediyelerin de sahibi olacak.2 gün boyunca dört seans olarak gerçekleşecek yarışmada günün en hızlısına  Samsung  Galaxy Note 3, 2 günde 2 seansın en hızlısına  Galaxy Note 3 + Gear, günün takip eden en hızlı 5 yarışmacısına ise  Samsung Bluetooth Kulaklık hediye edilecek.
Gökçek Bomba Gibi Haber Deyip Açıkladı: FETÖ'nün Yeni Bir Darbe Planı Var Şener Şen, İçerde Dizisine mi Dahil Oluyor Ege Üniversitesi Rektörü Açığa Alındı

1