Son Dakika Haberleri: Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bahar Şenliği'nin Finalinde Funda Arar Konseri

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bahar Şenliği'nin Finalinde Funda Arar Konseri

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 5. Bahar Şenliği Sona Erdi.

28.05.2011 13:35
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bahar Şenliği'nin Finalinde Funda Arar Konseri,
Burdur mehmet akif ersoy üniversitesi 5. Bahar şenliği sona erdi.

23 Mayıs günü başlayan şenliğin finalinde ünlü sanatçı Funda Arar sahne aldı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 5. Bahar Şenliği'nin finalinde sahneye çıkan ünlü sanatçı Funda Arar muhteşem bir konser verdi. Funda Arar şenlik alanını dolduran 10 binden fazla öğrenciyi söylediği hareketli şarkılarla coşturdu.

Çeşitli etkinliklerin yer aldığı Bahar Şenliğinin finali muhteşem oldu. Sahnede Funda Arar'ı gören öğrenciler hep bir ağızdan "I Love You Funda" diye bağrıdı. Konser sırasında açılan "Ömrüme ömür katan iyiki doğdun" yazılı pankart dikkat çekerken bir başka öğrencide konser sırasında "Feyzan benimle evlenir misin" yazılı pankart açarak sevgilisine evlenme teklif etti.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Saatcı sahneye çıkarak Funda Arar'a çiçek verdi ve teşekkür etti. Saatcı öğrencilere hitaben "Yoğun geçen bir ders yılı sonunda eğlenceyi hakettiniz." dedi.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.04.2015 20:13:11. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bahar Şenliği'nin Finalinde Funda Arar Konseri
  [Hata Bildir]