Son Dakika Haberleri: Meryem Uzerli'nin Son Hali

Meryem Uzerli'nin Son Hali

Hamileliğinde beşinci ayını dolduran ünlü oyuncu Meryem Uzerli, son halini gösteren bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

15.11.2013 06:03
Meryem Uzerli'nin Son Hali,

Tükenmişlik sendromuna yakalandığı için Türkiye'yi terkedip doğduğu yer olan Almanya'da yaşamaya başlayan Meryem Uzerli'den haber var.

İşadamı sevgilisi Can Ateş'ten olaylı şekilde ayrıldıktan kısa süre sonra kız çocuğu beklediği ortaya çıkan Meryem Uzerli, hamileliğinde 6.5 ayı geride bıraktı.

GÖBEĞİ BELİRGİNLEŞTİ

"Muhteşem Yüzyıl"da canlandırdığı Hürrem rolüyle ünlenen oyuncu göbeğinin iyice belirginleştiği, son halini gösteren bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

Meryem Uzerli'nin verdiği hamilelik pozunda dikkat çeken detay ise, her hamile kadında olduğu gibi refleks olarak elini göbeğinin üstüne koyduğu görülüyor.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.04.2015 04:17:27. #.231#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Meryem Uzerli'nin Son Hali
[Hata Bildir]