Son Dakika Haberleri: MHP'nin İlçe Gezileri

MHP'nin İlçe Gezileri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayları Kozan İlçesinde Esnafı Ziyaret Edip Seçim Bürosu Açtı.

19.06.2007 14:56
MHP'nin İlçe Gezileri,
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adayları Kozan ilçesinde esnafı ziyaret edip seçim bürosu açtı.

Kozan'a yapılan ziyarette MHP İl Başkanı Ahmet Erdoğan, Ülkü Ocakları İl Başkanı Taner Özler, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Mustafa İzgioğlu'nun yanı sıra adaylardan Kürşat Atılgan, Yılmaz Tankut, Metanet Çulhaoğlu, Nizamettin Başar, Mustafa Ağca, Hulusi Ütebay, Bilal Toklu, Hasan Yaman, Yalçın Gürgen ve Mehmet Ali Ün ile Cengiz Oğuz da hazır bulundu.

20'ye yakın aday adayının da katıldığı ziyarette esnaf tek tek gezildi.

Seçim bürosunun açılışında konuşan MHP İl Başkanı Ahmet Erdoğan, "Asıl gücünü asil milletinden alan, 50 yıldır milleti için çilelere katlanan, milletinin derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen tek siyasi organizasyon olan Milliyetçi hareketin tek başına iktidara gelmesi kaçınılmaz olmuştur. Ya teslimiyetçilik ya milliyetçilik" dedi.

MHP Kozan İlçe Başkanı Uğur Halaman ise MHP'nin tek başına iktidara geleceğini belirterek, "Bunu görüyoruz. Vatandaşlarımızın verdiği destek ile Allah'ın izni ile Çukurovalı hemşehrimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Başbakan olacaktır" diye konuştu.

MHP milletvekili adaylarından Kürşat Atılgan da, "Terörü bitirmek için, şehitlerin ve geride kalan yetimlerin, öksüzlerin acısını yürekten hissetmek gerekiyor. Yüreği yanmayanlar terörü bitiremez; bitirmesi de beklenemez. Ama Milliyetçi Hareket bu belayı def etmeye kararlıdır, azimlidir" dedi.

Adaylardan Yılmaz Tankut ise, Milliyetçi hareketin dil, din, ırk, bölge, coğrafya farkı gözetmeden bütün herkesi şefkatle kucakladığını ifade ederek şunları kaydetti:

"Ülkücüler, Milliyetçi hareket milletini, vatanını karşılıksız sevmektedir. Gücünü ise ne Batı'dan ne de başka bir yerden değil, bağrından çıktığı yüce Türk milletinden almaktadır. İşte bu güç ile ve Allah'ın izni ile tek başına iktidar gününe sayılı günler kaldı."

(AB-AB-AB-Y)

19.06.2007 14:52 TSİ

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.04.2015 07:37:47. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: MHP'nin İlçe Gezileri
  [Hata Bildir]