Son Dakika Haberleri: Mobil ve Windows'da Twitter Yasağını Aşmanız İçin Yapmanız Gerekenler

Mobil ve Windows'da Twitter Yasağını Aşmanız İçin Yapmanız Gerekenler

4 yıl önce

Twitter 'a girmek için bilgisayarlarınızın DNS ayarlarını değiştirme ya da VPN uygulaması satın almanız gerek. Google 'a VPN yazdığınızda, satın alabileceğiniz ya da belli süre bedava kullanabileceğiniz programları siz gösterecektir.

Mobil ve Windows'da Twitter Yasağını Aşmanız İçin Yapmanız Gerekenler, System.String[]
Twitter 'a girmek için bilgisayarlarınızın DNS ayarlarını değiştirme ya da VPN uygulaması satın almanız gerek.  Google 'a VPN yazdığınızda, satın alabileceğiniz ya da belli süre bedava kullanabileceğiniz programları siz gösterecektir. Bu programlarla istediğiniz sitelere girebilirsiniz.Mobil Platformdaki Yasakları Delmek İçin Yapılması GerekenlerAkıllı telefon ve tabletlerde mobil olarak  Twitter'a girebilmek için  Google Play ya da  Apple Store'dan "Hotspot Shield" ya da "onavo protect" programını indirmelisiniz.Windows 8 DNS Ayarları DeğiştirmeEkranda bilgisayara bağlı olan ağ bağlantıları görüntülenecektir. Listeden kullandığınız ağ bağdaştırıcınıza sağ tıklayın ve önümüze açılan menüden "özellikler" i seçin. Wireless kullanılan bir bilgisayarda "Wireless Network Connetion" yazanı sağ tıklıyoruz.Önümüze "Wireless Network Connection Özellikleri" penceresi çıkacak. Pencerede yer alan listeden "Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)" seçeneğine çift tıklayın.Ardından ekrana gelen pencerede "Aşağıdaki DNS Sunucu adreslerini kullan" seçeneğini seçip, tercih edilen ve diğer DNS sunucu alanlarına sırasıyla "4.2.2.1¨ ve "4.2.2.2¨ yazıyoruz ve tamam diyerek pencereleri kapatın. İstediğiniz siteye girebilirsiniz artık.
DAEŞ Bu Sefer İran'ı Tehdit Etti: Topraklarınızı Fethedeceğiz Tahliye Olan Jet Fadıl: Doğu Hayat Bulacak, Türkiye Kalkınacak
Halkbank Genel Müdür Yardımcısının Gözaltına Alınmasına Hükümetten İlk Tepki

1