Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar 'kedicik'miş - Son Dakika

Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar 'kedicik'miş

01.12.2020 12:23

Mucize filminde oynadıktan sonra ünlenen Seda Tosun'un yıllar önce Adnan Oktar'ın programına katıldığı ortaya çıktı.

Yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün 'Mucize' filmiyle şöhrete kavuşan Seda Tosun'un yıllar sonra ortaya çıkan görüntüleri şaşkınlık yarattı. Oyuncunun, "suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek" ve "birden fazla kişiyle birlikte ve silahla, cinsel saldırı" gibi onlarca suçtan 150 yıldan bin 365 yıla kadar hapsi talep edilen Adnan Oktar'ın programına katıldığı ortaya çıktı.

Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar kediciklerin arasındaymış
Seda Tosun, müzisyen Eymen Adal ile nikah masasına oturmuştu

GÖZLER ÜNLÜ OYUNCUYA ÇEVRİLDİ

Görüntüler kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Konuyla ilgili ünlü oyuncunun herhangi bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.

Mucize filminden bir kare;

Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar kediciklerin arasındaymış

Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar 'kedicik'miş

Son Dakika Magazin Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar 'kedicik'miş - Son Dakika Magazin


Son Dakika

G.Saray'da kaçırdığı maçlarla kriz yaratan Falcao'ya ABD ekibi Portland Timbers talip oldu Davutoğlu'ndan HDP'nin kalesi Mardin'de gövde gösterisi! O anları sosyal medyadan paylaştı Koronavirüsün korkunç etkisi röntgen filmlerine de yansıdı: Sigara tiryakisinden kat kat daha kötü Son Dakika! Zonguldak'ta yolcu otobüsü devrildi: 16 yaralı Kayseri OSB'de milyonluk israf: 73 bin liraya tespih, 23 bin liraya fincan almışlar Coşkun Sabah'tan evlilik itirafı: Bekarlık bana göre değil, evde hanımın seslenmesini özledim Haber spikeri Ekrem Açıkel'in İstanbul'daki ekmek tartışmasıyla ilgili yaptığı konuşma gündem oldu: Ekmeğin partisi olmaz Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un'dan ABD'ye gözdağı: Dünyanın en güçlü silahı devlet kanalında tanıtıldı