Son Dakika Haberleri: MHP Milletvekili Adayının Oğlu, Odasında Silahlı Saldırıya Uğradı

MHP Milletvekili Adayının Oğlu, Odasında Silahlı Saldırıya Uğradı

2 ay önce

Bugün sabah saat 09.00 sıralarında Adana'da meydana gelen olayda, son seçimlerde MHP'den Milletvekili aday adayı olan Dr. Mehmet Ali Ün'ün oğlu olduğu öğrenilen, Geri Dönüşüm Tesisleri Şube Müdürü Çağrı Ün, odasında tartıştığı belediye personeli Fatih G. tarafından bacaklarından vuruldu.

MHP Milletvekili Adayının Oğlu, Odasında Silahlı Saldırıya Uğradı, System.String[]

Adana'da Büyükşehir Belediyesi çalışanı  Fatih G., Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı'na bağlı Özel Atık ve Geri  Dönüşüm Tesisleri Şube Müdürü Çağrı Ün'ü tabancayla bacaklarından vurdu.

Olay bugün sabah saat 09.00'da meydana Geri  Dönüşüm Tesisleri'nde meydana geldi. Kurum personeli  Fatih G., Özel Atık ve Geri  Dönüşüm Tesisleri Şube Müdürü Çağrı Ün'ün odasına girdi. İkili arasında, henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma sırasında  Fatih G., belinden çıkardığı tabancayla müdürü bacaklarından vurdu.

Yaralanan Çağrı Ün, götürüldüğü  Seyhan Uygulama Hastanesi'nde tedaviye alınırken,  Fatih G. ise kaçıp ortadan kayboldu. Çağrı Ün'ün, son seçimlerde MHP'den milletvekili aday adayı olan Dr. Mehmet  Ali Ün'ün oğlu olduğu öğrenildi.

Beren Saat, Öyle Bir Kıyafet Giydi ki Kimse Tanıyamadı Yeşilçam Yıldızı Nimet Alp'i Bir Avuç İnsan Toprağa Verdi
Olympiakos Maçında Kırmızı Kart Gören Aboubakar 3 Maç Ceza Aldı

1