Son Dakika Haberleri: Muhammed Taha Gergerlioğlu Ziyaretlerine Başladı

Muhammed Taha Gergerlioğlu Ziyaretlerine Başladı

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Muhammed Taha Gergerlioğlu, Seçim Çalışmalarının Startını Partisinin İl Başkanlığına Yaptığı Ziyaret İle Verdi.

17.03.2011 22:32
Muhammed Taha Gergerlioğlu Ziyaretlerine Başladı,
Ak parti milletvekili aday adayı muhammed taha gergerlioğlu, seçim çalışmalarının startını partisinin il başkanlığına yaptığı ziyaret ile verdi.

Milletvekilliği aday adaylığını AK Parti genel merkezine vererek, bu kutsal görev için yola çıkan Muhammed Taha Gergerlioğlu'nu İl Teşkilatı Tanıtım ve Medya Başkanı Ömer Demir karşıladı. AK Parti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, milletimizin güvenini bu güne kadar boşa çıkartmadığının altını çizen Gergerlioğlu, bu hizmet yarışında kendisinin de bu güvene layık olmak için gayretle çalışacağını ifade etti.

Siyasetin emek ve fedakârlık isteyen bir hizmet olduğunu ifade eden Gergerlioğlu, "Seçim dönemi, Türkiye için çok önemli bir dönem. Bursa temsil anlamında örnek bir ilimiz ve il yönetiminin sergilediği samimi ve dik duruş bizlere de büyük bir güç veriyor. Türkiye'nin 2002'den bugüne nereye geldiğini hepimiz biliyoruz. Davamız büyük bir dava ve misyon. Bu yolda aday adayı olabilmek, bir toz tanesi olabilmek, temsil noktasında çok büyük bir mutluluk." dedi.

İl Teşkilatı Tanıtım ve Medya Başkanı Ömer Demir ise yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek "İl teşkilatı olarak tüm aday adaylarımıza eşit mesafedeyiz ve elimizden gelen desteği vermeye hazırız. İyi bir müracaat dönemi geçirdik. Biz de adaylarımızın tanıtımı için çok güzel çalışmalar hazırladık. Seçim çalışmalarında sizlere başarılar diliyorum." dedi.

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 03:33:01. #.231#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Muhammed Taha Gergerlioğlu Ziyaretlerine Başladı
[Hata Bildir]