06:1200
Son Dakika Haberleri: Dizi İzle: Tek Parça Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm İzle - Şehzade Mustafa'nın İnfazı

Dizi İzle: Tek Parça Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm İzle - Şehzade Mustafa'nın İnfazı


Muhteşem Yüzyıl 123. bölümde Şehzade Mustafa'nın infazı gerçekleşti. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm full video haberimizdedir.

Dizi İzle: Tek Parça Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm İzle - Şehzade Mustafa'nın İnfazı,

Star Tv'nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl yine nefes kesecek bir bölümle izleyicilerin karşısına geldi. Muhteşem Yüzyıl 12 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelen 123. bölümünde Sultan Süleyman Şehzade Mustafa'yı boğdurdu. Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm full ve tek parça videosunu haberimizin sonunda izleyebilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm Özeti:

Mustafa’nın ölümüne hükmeden Süleyman iyice sessizliğe bürünüyor. Muhteşem Yüzyıl 123. bölümde Mustafa, Süleyman’dan gelen emirle ordugaha çağırılıyor. Süleyman’ın halinden korkan Hürrem ise Mustafa’nın sona yaklaştığını anlıyor. Herkes Mustafa’nın ordugaha gitmesini engellemeye çalışırken, Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Mustafa babasının kendisine kıyacağına inanmak istemiyor! Cihangir, babasından Mustafa’yı öldürmeyeceğine dair söz alıyor! Atmaca ve Taşlıcalı Mustafa’dan gizli bir isyan tertip ediyor. Son anda ihaneti anlayan Atmaca, ölümle burun buruna geliyor.Ve şehzade Mustafa çadıra giriyor.

Süleyman kararını vermiştir! O’nun bu hali Hürrem’i korkutur. Muhteşem Yüzyıl 123. bölümde Cihangir ve Bayezıt, Süleyman’ı Mustafa’ya tuzak kurulduğuna ikna etmek ister. Süleyman ise kararını vermiştir. Süleyman Mustafa’yı ordugaha çağırır. Mahidevran ve Nisa, Mustafa’nın Süleyman’ın karşısına çıkmasını engellemeye çalışırlar. Atmaca ve Taşlıcalı, Mustafa’dan habersiz bir isyan hazırlar. Atmaca ordugaha gidip, yeniçeri ağalarını plandan haberdar eder. Mustafa asla o çadıra girmeyecektir. Ancak içlerindeki hainden haberleri yoktur. Cihangir, Süleyman’dan abisini öldürmeyeceğine dair söz alır. Muhteşem Yüzyıl 123. bölümde Şehzade Mustafa ordugaha gelir. Çadırına üzerinde Süleyman’ın Mustafa’yı öldüreceği yazan bir not atılır. Mustafa kuşkulansa da Cihangir’den aldığı sözle babasına olan inancı artar. Mustafa babasının çadırına yürürken, Atmaca kendilerine ihanet edildiğini anlar. Mustafa çadıra girer. Dilsiz cellatları görünce babasının kendisinden vazgeçtiğini anlayan Mustafa için artık çok geçtir...

Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm Videosu:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
26.07.2014 06:12:52. #1.12#