Son Dakika Haberleri: Murat Sesli, Ereğli'de Belediye Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Murat Sesli, Ereğli'de Belediye Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Zonguldak Ereğli' de Murat Sesli, AK Parti'den aday adaylığını açıkladı.

02.09.2013 15:46
Murat Sesli, Ereğli'de Belediye Başkanlığına Adaylığını Açıkladı,
Ereğli'de, Murat Sesli, Sesli, "Aday olarak gösterilmezsem, aday olacak arkadaşın arkasında sonuna kadar destek olacağım." dedi.

Seçim bürosunda basın toplantısı düzenleyen Murat Sesli, yerel seçim öncesinde seçim çalışmalarına hız verdiğini belirterek, "Merkezdeki 31 mahallede ekip oluşturduk. 4 yıldır bugünler için hazırlanıyorum. 2009'da çıktığım yolda 2014'de yapılacak mahalli seçimlerde, o günkü değişimi her zaman tekrarladığım gibi bugün de tekrarlıyorum. Ben, 'belediye başkanlığına adayım, aday olacağıma da inanıyorum' demiştim. Tabi ki süreçte önce aday adaylığı sonra adaylık olur. Tabi ki ben de AK Parti'den aday adayı olacağım. 'Adayım' dememin sebebi ise Ereğli halkının bana gösterdiği teveccühe güvenmemden dolayıdır. Bugün yine ısrarlıyım. Belki bir çok aday adayı arkadaşımız çıkacak. Hepsi de sevip, saydığımız insanlar olacak. Ama ben iddia ediyorum ki onların önünde adaylık ipini göğüsleyeceğim. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bugün seçim otobüsünü hizmete koyduk. Seçimlere 2 ay kala sürede 2 otobüsü daha hizmete sokacağız. Ekibimizle beraber ilçede hayata geçireceğimiz projeler hazırlıyoruz. Çok donanımlı bir araçla projelerimizi led ekranlarla vasıtasıyla halkımızın beğenisine sunacağız.'' dedi.

Sesli, mevcut Belediye Başkanı Halil Posbıyk'a şu ana kadar yaptığı hizmetler için de teşekkür ederek şunları ifade etti:

"Bizim hedefimiz ilçede yapılanları değil, yapılmayanlar için yola çıktık. AK Parti'nin adayı olursam seçimi alacağıma inanıyorum. Şu anda Ereğli Belediyesi'nde 20 yıldır belediye başkanlığı yapmış güçlü bir belediye başkanı var. 4 dönemdir demek ki halk istedi ki belediye başkanlığı yapıyor. Ben burada, yeni ve köklü değişim sloganıyla çıkmamızın nedeni de bu. Şu anki belediye başkanına 'yeter' diyoruz. Biz, daha başarılı ve güzel işler yapacağız diye yola çıktık. Yine iddia ediyorum ki, yapılacak seçimlerde ya mevcut belediye başkanı devam eder, ya da biz belediye başkanı oluruz."

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 05:01:19. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Murat Sesli, Ereğli'de Belediye Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
[Hata Bildir]