07:5700
Son Dakika Haberleri: O Ses Türkiye Çiğdem Bezci Herkesi Ağlattı Çiğdem Bezci İzle

O Ses Türkiye Çiğdem Bezci Herkesi Ağlattı Çiğdem Bezci İzle


O Ses Türkiye yeni bölümünde Çiğdem Bezci fırtınası vardı. Çiğdem Bezci seslendirdiği Seni Sana Bırakmam şarkısı ile herkesi ağlattı. Çiğdem Bezci Ve O Ses Türkiye izlemek için Tıkla!

O Ses Türkiye Çiğdem Bezci Herkesi Ağlattı Çiğdem Bezci İzle,
O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeleri yarışmacıyı değerlendirirken sadece sesine değil aynı zamanda seslendirdikleri şarkıya kattığı duygu da değerlendirirler. Özellikle seslendirilen şarkı kuvvetli bir sese ait ise aynı duyguyu yakalamaya çalışırlar. Çiğdem Bezci'nin seslendirdiği şarkıyı İbrahim Tatlıses gibi Türkiye'nin en kuvvetli sesi söylemiş olmasına rağmen Çiğdem Bezci öyle bir söyledi ki şarkıyı seyirciler '' Bir daha bir daha '' diye tempo tuttular. 

O Ses Türkiye'nin iddialı isimlerinden Çiğdem Bezci'nin hayat hikayesi izleyenleri gözyaşlarına boğdu.
O Ses Türkiye isimlerinden Çiğdem Bezci Seni Sana Bırakmam adlı şarkıyı seslendirdi. Sesi ile jüriyi etkileyen Çiğdem Bezci, 4 jüri üyesinin dönmesi ile gözleri doldu. Ebru Gündeş'in 'niye ağlıyorsun' sorusuna 'şu an ayakta duramıyorum heyecandan değil mutluluktan' diyerek cevapladı. Çiğdem Bezci geçirmiş olduğu trafik kazasını ve bu kaza sonucu sağ ayağını kaybettiğini ve kocasının bu zamanından hiç yalnız bırakmayarak sürekli ilgilendiğini ve ona baktığını anlatması jüri üyelerini duygulandırdı, seyircilerden bazıları gözyaşlarını tutamadı. Ebru Gündeş ve Hadise sahneye çıkarak Çiğdem Bezci ile beraber Seni Sana Bırakmam şarkısını beraber söylediler. 

Çiğdem Bezci, O Ses Türkiye'nin ilk turunda 'Seni Sana Bırakmam' isimli parçayı seslendirdi ve Ebru Gündeş'in takımına katıldı.

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 07:57:30. #1.12#