00:2200
Son Dakika Haberleri: O Ses Türkiye Çiğdem Bezci İbrahim Tatlıses Aynı Sahneyi Paylaşmış

O Ses Türkiye Çiğdem Bezci İbrahim Tatlıses Aynı Sahneyi Paylaşmış


O Ses Türkiye yeni bölümünde Çiğdem Bezci fırtınası vardı. Çiğdem Bezci seslendirdiği Seni Sana Bırakmam şarkısı ile herkesi duygulandırdı. Çiğdem Bezci Ve O Ses Türkiye izlemek için Tıkla!

O Ses Türkiye Çiğdem Bezci İbrahim Tatlıses Aynı Sahneyi Paylaşmış,
O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeleri yarışmacıyı değerlendirirken sadece sesine değil aynı zamanda seslendirdikleri şarkıya kattığı duygu da değerlendirirler. Özellikle seslendirilen şarkı kuvvetli bir sese ait ise aynı duyguyu yakalamaya çalışırlar. Çiğdem Bezci'nin seslendirdiği şarkıyı İbrahim Tatlıses gibi Türkiye'nin en kuvvetli sesi söylemiş olmasına rağmen Çiğdem Bezci öyle bir söyledi ki şarkıyı seyirciler '' Bir daha bir daha '' diye tempo tuttular.

Çiğdem Bezci güzel ve kuvvetli sesi ile söylediği şarkısı ile izleyenleri gözlerini doldurdu. Jüri üyelerinin hepsinin beğenisini kazanan Çiğdem Bezci sahneye koltuk değneyi ile çıktı. Çiğdem Bezci hayat hikayesini anlatması salonu sessizliğe bürüdü. Yarışmacı Antalya'da iken nişanlısı ile geçirdiği trafik kazası sonrası sağ bacağını kaybetmiş. Nişanlısı bu zamanlarda hep yanında olmuş ve destek olmuş. daha sonra evlendiği nişanlısından evlenip bir erkek çocuk sahibi olmuş. Çiğdem Bezci aynı zamanda Antalya'da iken İbrahim Tatlıses ile aynı sahneyi paylaşmış.
O Ses Türkiye'nin iddialı isimlerinden Çiğdem Bezci'nin hayat hikayesi izleyenleri gözyaşlarına boğdu.
O Ses Türkiye isimlerinden Çiğdem Bezci Seni Sana Bırakmam adlı şarkıyı seslendirdi. Sesi ile jüriyi etkileyen Çiğdem Bezci, 4 jüri üyesinin dönmesi ile gözleri doldu. Ebru Gündeş'in 'niye ağlıyorsun' sorusuna 'şu an ayakta duramıyorum heyecandan değil mutluluktan' diyerek cevapladı. Çiğdem Bezci geçirmiş olduğu trafik kazasını ve bu kaza sonucu sağ ayağını kaybettiğini ve kocasının bu zamanından hiç yalnız bırakmayarak sürekli ilgilendiğini ve ona baktığını anlatması jüri üyelerini duygulandırdı, seyircilerden bazıları gözyaşlarını tutamadı. Ebru Gündeş ve Hadise sahneye çıkarak Çiğdem Bezci ile beraber Seni Sana Bırakmam şarkısını beraber söylediler.

Çiğdem Bezci, O Ses Türkiye'nin ilk turunda 'Seni Sana Bırakmam' isimli parçayı seslendirdi ve Ebru Gündeş'in takımına katıldı.

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 00:22:50. #1.13#