02:3900
Son Dakika Haberleri: O Ses Türkiye Son Bölüm İzle Azeri İkiz Kardeşler

O Ses Türkiye Son Bölüm İzle Azeri İkiz Kardeşler


O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni ve güzel sesleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. O Ses Türkiye yeni bölümde ikiz süprizi vardı. O Ses Türkiye son bölümünde Azeri ikizler sesleri ile büyüledi.

O Ses Türkiye Son Bölüm İzle Azeri İkiz Kardeşler,
O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni ve güzel sesleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. O Ses Türkiye yeni bölümde ikiz süprizi vardı. O Ses Türkiye Azeri ikizler sesleri ile büyüledi.

Sevil ve Sevinç Safarova kardeşler, seslendirdiği şarkıları esnasında ikiz oldukları bilinmediği için jüri üyeleri tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Athena Gökhan bu şaşkınlığını acaba ses efekti var mı şeklinde yorumladı. Murat Boz her zamanki yaptığı gibi bakışlarını kullansa bile pek başarılı olamadı. Azeri ikizleri gören Murat Boz Acun'a dönerek Acun bunları tek mi sayıyoruz demesi seyircileri güldürdü. Ebru Gündeş' de Ebru sağdakini sen al soldakini ben alayım bunları da eleyelim diyerek Hadise ve zaten dönmemiş Athena Gökhan'ı işaret etti. Sonuçta Sevil ve Sevinç kardeşler O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş'i seçtiler. 

Sevil ve Sevinç Safarova kardeşler, O Ses Türkiye'nin ilk turunda 'Götür Beni Gittiğin Yere' isimli parçayı seslendirdiler ve Ebru Gündeş'in takımına katıldılar.

 
Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 02:39:50. #1.11#