05:1700
Son Dakika Haberleri: O Ses Türkiye SON Bölüm İzle - O Ses Türkiye'de Tuna Demirtaş'ın Ebru Gündeş için Bestelediği Şarkı Mest Etti!

O Ses Türkiye SON Bölüm İzle - O Ses Türkiye'de Tuna Demirtaş'ın Ebru Gündeş için Bestelediği Şarkı Mest Etti!


O Ses Türkiye yarışmasında ikinci tur hiç hız kaybetmeden daha heyecanlı bir şekilde geçiyor. O Ses Türkiye İzle. O Ses Türkiye ikinci turda jüriler kendi yarışmacıları arasında yaptırdıkları düellolar ile eleme yapıyorlar. O Ses Türkiye Son bölüm Full İzle. O Ses Türkiye jüri üyeleri düellolarda epey zorlanıyorlar. İşte O Ses Türkiye son bölüm düelloları ...

O Ses Türkiye SON Bölüm İzle - O Ses Türkiye'de Tuna Demirtaş'ın Ebru Gündeş için Bestelediği Şarkı Mest Etti!,

İzlenme rekorları kıran yarışma programı O Ses Türkiye'de düellolar başladı. Düellolar kimler arasında olacak? Haftalar süren elemelerden sonra yarışmada düellolar bu akşam başlıyor. Takımlarını oluşturan Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadise ve Murat Boz ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. O Ses Türkiye'de düellolar ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz, O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar. O Ses Türkiye yeni bölümde ayrı bir heyecan var. O Ses Türkiye jürileri son yarışmacı adayları kadrolarına katmak için birbirleriyle yarışacaklar. O Ses Türkiye son hız yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de. O Ses Türkiye izlemek için gerekli link aşağıdadır. O Ses Türkiye yeni bölümü bu akşam Star TV'de saat 20.00 de.

O Ses Türkiye Son Bölüm Tüm Düellolar Full İzle

O SES TÜRKİYE'NİN MERAKLA BEKLEDİĞİ YARIŞMACI: ÇİĞDEM BEZCİ

O Ses Türkiye'de merakla beklenen düello performansı Çiğdem Bezci. O Ses Türkiye'de sahne aldığı hafta Çiğdem Bezci en çok izlenen takip edilen yarışmacı olmuştu. O Ses Türkiye'nin en iddialı yarışmacısı diyebileceğimiz Çiğdem Bezci hem seslendirdiği şarkı ile hem hayat hikayesi ile yüreklere dokunmuş ve O Ses Türkiye'yi izleyen herkesi etkilemişti. O Ses Türkiye'de Çiğdem Bezci'nin göstereceği düello performansı merakla bekleniyor. Hatırlayacağınız gibi O Ses Türkiye'de çiğdem Bezci, Ebru Gündeş'in takımına katılmıştı.

HAFTANIN DÜELLOSU YASEMİN İLE ESRA ARASINDA GEÇTİ!

25 Kasım 2013 Pazartesi yayınlanan O Ses Türkiye'de Gökhan'ın takımında bulunan birbirinden güçlü iki sesi kuvvetli bir şarkı ile düellosu nefesleri kesti. O Ses Türkiye'de Yasemin Demir ile Esra Eren'in düellosu sonrasında izleyenlerin ısrarı üzerine performanslarını bir kere daha tekrarladılar ve uzun süreli alkış topladılar. O Ses Türkiye'de nefesleri kesen haftanın düellosunda Gökhan seçim yapmakta zorlandı. O Ses Türkiye'de Gökhan bu ikili arasındaki düello sırasında şekilden şekile girdi. O Ses Türkiye'nin bu haftaki bölümüne damga vuran düello nefes nefese geçti. O Ses Türkiye'de haftanın düellosunun galibi Yasemin Demir oldu. O Ses Türkiye'de haftanın düellosunu kaybeden Esra Eren için üç jüri üyesi de düğmeye basarak kendi takımlarına istediler. O Ses Türkiye'nin renkli jüri üyesi Gökhan da düğmeye basarak Esra Eren'i tekrar kendi kadrosuna katmak istedi ama kural gereği elediği yarışmacıyı alamadı. O Ses Türkiye'de Esra Eren, Ebru Gündeş'ın takımına katılmayı seçti.

TUNA DEMİRTAŞ EBRU GÜNDEŞ İÇİN BESTELEDİĞİ ŞARKI İLE HERKESİ MEST ETTİ!

26 Kasım'da yayınlanan O Ses Türkiye'de Cüneyt Yıldırım&Tuna Demirtaş&Kardelen Tunçoğlu arasındaki düellosu keyifli anlar yaşattı. Ebru Gündeş'in takımında bulunan bu üçlü Bir Kulunu Çok Sevdim adlı şarkıyı seslendirdiler. O Ses Türkiye'de bu üçlünün performansından sonra Ebru Gündeş seçimini Cüneyt Yıldırım'dan yana kullandı. Tuna Demirtaş, Acun'dan İzin istereyek Ebru Gündeş için bestelediği şarkıyı okudu. O Ses Türkiye'de Tuna Demirtaş'ın okuduğu bu parça izleyenleri mest etti.

Gazeteler:
[Hata Bildir]
24.07.2014 05:17:58. #1.12#