19:3800
Son Dakika Haberleri: O Ses Türkiye Son Bölümde Rıza Sarıtaş, Bob Marley Tarzı ile Büyük Beğeni topladı

O Ses Türkiye Son Bölümde Rıza Sarıtaş, Bob Marley Tarzı ile Büyük Beğeni topladı


O Ses Türkiye yarışması değişik yarışmacıları tanıttığı yeni bölümünde Rıza Sarıtaş'ı Türkiye'ye tanıtmış oldu. Söylediği "Three Little Birds" şarkısı ile hem tarz olarak hem de saçlarının şekli ile Bob Marley'i andırması bu haftaki O Ses Türkiye yarışmasına renk kattı Rıza Sarıtaş.

O Ses Türkiye Son Bölümde  Rıza Sarıtaş, Bob Marley Tarzı ile Büyük Beğeni topladı,
O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena Gökhan ile Ebru Gündeş jüri üyeliğine ve yarışmaya iyice adapte oldular. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de. O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena Gökhan ile kendinden emin tavırlar ve oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar. O Ses Türkiye yeni bölümü akşam Star TV'de saat 20.00 de.
O Ses Türkiye yarışmasına İstanbul'dan katılan Rıza Sarıtaş gerek saç şekli gerekse şarkı seçimi Reggae müziği öncüsü Bob Marley'e benziyordu. Rıza Sarıtaş seslendirdiği "Three Little Birds" şarkısı hem eğlendirdi hem de jüriden tam not aldı ve Rıza Sarıtaş performansı ile bütün jüriyi kendine döndürmeyi başardı. Rıza Sarıtaş Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği öğrencisi ve 21 yaşında. Aynı zamanda mimarlıkta okuyan Rıza Sarıtaş müziğe başlaması babasının doğum gününde hediye ettiği gitar ile başlamış. Rıza Sarıtaş saçlarının şeklini de babasından miras aldığını söyledi. Rıza Sarıtaş, kendisi için dönen tüm jüri üyeleri içinden kendisine en yakın hissettiğini söylediği Gökhan'ın takımına katılmaya karar verdi.

Gazeteler:
[Hata Bildir]
28.07.2014 19:38:46. #1.11#