Son Dakika Haberleri: Okullar Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Okullar Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği 2011-2012 eğitim öğretim yılı okullar arası kız ve erkek futbol turnuvası sona erdi.

06.01.2012 17:08
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği 2011-2012 eğitim öğretim yılı okullar arası kız ve erkek futbol turnuvası sona erdi.

Turnuvada birinci ve ikinci olan takımlara Yozgat Belediyesi spor tesislerinde düzenlenen törenle ödülleri verildi. Ödül törenine Vali Yardımcısı Kemal Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Tevfik Bozkurt, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ünal Aydın ve daire müdürleri katıldı.

Vali Yardımcısı Kemal Şahin, spor ve sanat alanlarının insanların kendilerini geliştirme ve barışık yaşama açısından önemli olduğunu söyledi.

Sporla ve sanatla uğraşan öğrencilerin derslerinde ve hayatta da başarılı olduklarını ifade eden Şahin, "Bu güzel turnuvayı düzenleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze, sizleri bu turnuvaya hazırlayan öğretmenlerinize, maçlarınızı yöneten hakemlerinize, kısacası bu turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerin artması dileğiyle sizleri tekrar kutluyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından takımlara madalyaları, Vali Yardımcısı Kemal Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Tevfik Bozkurt ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ünal Aydın tarafından takdim edildi.

Turnuvada yıldız erkeklerde Sakarya İlköğretim Okulu birinci olurken, Yerköy TOKİ İlköğretim Okulu ikinci oldu. Kızlarda ise Atatürk İlköğretim Okulu birinci, Çayıralan Aşağı Tekke Hayri Yıldız İlköğretim Okulu ikinci oldu.

- YOZGAT

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.03.2015 15:28:26. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Okullar Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi
  [Hata Bildir]