Son Dakika Haberleri: ÖSYM İl Koordinatörlüğü'den LYS Çağrısı

ÖSYM İl Koordinatörlüğü'den LYS Çağrısı

ÖSYM İl Sınav Koordinatörü Alkan, "Bu sınavların huzur ve sükunet içinde geçmesi için herkesin duyarlı olması önem arz etmektedir." dedi.

12.06.2013 11:38
- ÖSYM İl Sınav Koordinatörü Prof. DR. Alkan:

"Bu sınavların huzur ve sükunet içinde geçmesi

için ilimizde yaşayan herkesin duyarlı olması

büyük önem arz etmektedir"

Alkan, yazılı açıklamasında, 2013 LYS'nin 15-16 ve 22-23 Haziran'da 81 il merkezi ve Lefkoşa'da yapılacağını hatırlattı.

LYS-1, LYS-4 ve LYS-5'in 15-16 Haziran'da 3 ayrı oturum halinde, LYS-2 ve LYS-3'ün de 22-23 Haziran'da 2 ayrı oturum halinde uygulanacağını belirten Alkan, sınavlarının, sabah saat 10.00'da, öğleden sonra da saat 14.30'da başlatılacağını kaydetti.

Sınavların zamanında başlayabilmesi için adayların kimlik denetimleri yapılarak sınav salonlarına alınmalarına, sınavlardan bir saat önce başlanacağını bildiren Alkan, şunları kaydetti:

"Sınavlara ilişkin tüm bilgiler ve uygulanacak kurallar, ÖSYM Başkanlığının resmi internet adresinde yer almakta olup, bu bilgileri sınava girecek adayların ve tüm sınav görevlilerinin titizlikle okumaları yararlı olacaktır. Bu sınavların huzur ve sükunet içinde geçmesi için ilimizde yaşayan herkesin duyarlı olması büyük önem arz etmektedir. Özellikle sınava girecek gençlerimizin sınavlarını etkileyecek her türlü olumsuz durumun oluşmaması için gereken itinanın gösterilmesi gerekmektedir." - Çorum

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.04.2015 11:50:30. #1.11#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: ÖSYM İl Koordinatörlüğü'den LYS Çağrısı
  [Hata Bildir]