03:2400
Son Dakika Haberleri: Ötesiz İnsanlar İzle, Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle - 6. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (26 Aralık Perşembe 2013, STV)

Ötesiz İnsanlar İzle, Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle - 6. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (26 Aralık Perşembe 2013, STV)


28 Şubat sürecinin perde arkasını ekrana taşıyan Ötesiz İnsanları dizisi 6. bölümü ile dün akşam STV'deydi. Ötesiz İnsanlar 6. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız dizinin tamamını, tek parça halinde HD kalitesinde direkt haberimizdeki full videodan izleyebilirsiniz.

Ötesiz İnsanlar İzle, Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle - 6. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (26 Aralık Perşembe 2013, STV),

Samanyolu TV'nin yeni dizilerinden Ötesiz İnsanlar 6. bölümü ile 26 Aralık Perşembe akşamı kaldığı yerden devam etti. 28 Şubat döneminde yaşananları konu edinen Ötesiz İnsanlar dizisinin son bnölümünü kaçıdırysanız aşağıdaki tek parça video ile diziyi kesintisiz olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz. İşte Ötesiz İnsanlar son bölümden detaylar ve full dizi izleme videosu...

Ötesiz İnsanlar 6. Bölüm Özeti:
Elif’i kaçırılırken peşlerinden koşan Deniz vurulur. Haberi alan Deniz’in annesi, tüm olayların sorumlusunun Sancar Albay olduğunu öğrenince yıkılır. Öte yandan Ötesiz İnsanlar son bölümde Avukat İbrahim Uygun dava öncesinde Rana Hanım’la görüşmek üzere rektörlüğe gider. Fakat Rana Hanım başörtüsü yasağından geri adım atmaz ve İbrahim Bey’i kovar. Ardından da ağabeyi Kudret Bey’i arar. Kudret Bey’in ise İbrahim Uygun’un işlettiği öğrenci yurdu için bambaşka planları vardır.

Ötesiz İnsanlar 6. Bölüm Full Video:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
02.08.2014 03:24:59. #1.13#